Solidne wsparcie nauczyciela

Za sprawą obudowy, metodycznej, Książki nauczyciela i rozwiązań technologicznych, każdy nauczyciel dostanie solidne wsparcie pracy z serią My Perspectives

 

Rozwój i motywujące zajęcia z Książką Nauczyciela

Dzięki naszej wyjątkowo obszernej 288-stronicowej Książce Nauczyciela nauczyciel nie musi martwić się przygotowaniem zajęć. Publikacja zawiera liczne elementy ułatwiające pracę, przewodniki, wskazówki nauczycielskie oraz materiały do kopiowania, gry i zabawy dla uczniów.

 

Dodatkowe wsparcie maturalne dla nauczyciela i ucznia

Wsparcie maturalne to wskazówki do każdego rozdziału w Książce Nauczyciela, dodatkowe zadania do kopiowania, wskazówki do ćwiczeń multimedialnych oraz przewodnik maturalny po serii. To również cykl filmów dla nauczycieli informujących o tym, jak skutecznie pracować z serią My Perspectives.

Obudowa metodyczna na każdą potrzebę

Portal dlanauczyciela.pl zapewnia łatwy dostęp do materiałów dodatkowych, a także do obudowy metodycznej dla każdego nauczyciela. Generator testów to aplikacja pozwalająca na tworzenie unikalnych testów i sprawdzianów, stworzenie testu w dwóch grupach oraz w wersji uproszczonej.

 

Wszystkie rozwiązania

Kompetencje XXI wieku, Life Skills

My Perspectives pomaga uczniom dostosować się do wymagań i wyzwań naszych czasów - kształtuje komunikację, współpracę w grupie, kreatywność oraz krytyczne myślenie i umiejętności prezentacyjne.

Rozwiązania dopasowane do uczniów

Piękna graficzna oprawa, magazynowe zdjęcia, wskazówki do nauki i wykorzystanie aplikacji online sprawiają, że seria My Perspectives oceniana jest jako najbliższa uczniowi.

Współczesne materiały autentyczne

My Perspectives pomaga uczniom dostosować się do wymagań i wyzwań naszych czasów - kształtuje komunikację, współpracę w grupie, kreatywność oraz krytyczne myślenie i umiejętności prezentacyjne.

TIK na zajęciach języka obcego

Narzędzia technologii informacyjno-komunikacyjnej przygotowane do serii My Perspectives w prosty i intuicyjny sposób umożliwiają nauczanie zdalne i hybrydowe oraz lekcje na miarę XXI wieku.

Systematyczne przygotowania do matury już od klasy 1

Dzięki licznym rozwiązaniom w komponentach serii My Perspectives zagwarantujesz swoim uczniom regularne i pogłębione przygotowanie do matury z języka angielskiego- i nauczysz ich rozwiązywania arkuszy zadań krok po kroku.

Solidne wsparcie nauczyciela

Za sprawą obudowy, metodycznej, Książki nauczyciela i rozwiązań technologicznych, każdy nauczyciel dostanie solidne wsparcie pracy z serią My Perspectives.