Serie wydawnicze

Welttour Deutsch

Welttour Deutsch to nowa odsłona bestsellerowej serii do nauki języka niemieckiego w szkole średniej. Inspirujące tematy oraz wykorzystane materiały zabiorą ucznia w podróż przez świat języka niemieckiego.

więcej o serii

#trends

Seria #trends to lżejsze podejście do nauczania języka niemieckiego, dopasowane do potrzeb ucznia, który dopiero rozpoczyna lub niedawno rozpoczął naukę języka w szkole ponadpodstawowej i ponadgimnazjalnej.

więcej o serii

E-rozwiązania

Nowoczesne multimedialne narzędzia dydaktyczne odpowiadają na potrzeby ucznia i stanowią niezastąpione wsparcie w codziennej pracy nauczyciela.

Dla Nauczyciela

Materiały dydaktyczne i pomoce edukacyjne, podzielone na kategorie: dokumentacja nauczyciela, prowadzenie lekcji, sprawdzanie wiedzy, materiały prezentacyjne i rozwojowe.

Czytaj więcej

Generator

Baza zadań i testów stanowiąca niezbędne narzędzie w pracy nauczyciela. Ułatwia systematyczną kontrolę postępów uczniów. Pozwala skrócić czas potrzebny do przygotowania materiałów sprawdzających wiedzę.

Czytaj więcej

Multibook

Elektroniczna wersja podręczników do języka niemieckiego: #trends i Welttour Deutsch, wzbogacona o cyfrowe zasoby, ćwiczenia interaktywne i nagrania filmów do lekcji. Multibooki wyświetlane na tablicy multimedialnej, pomagają zaangażować uczniów i ułatwiają prowadzenie zajęć.

Czytaj więcej

Zobacz także