Javascript is required

Technologia a nauczanie przedmiotów humanistycznych, czyli jak skutecznie uczyć

02.02.2022

Szkoła podstawowaJęzyk polskiWebinarium
Podziel się
Technologia a nauczanie przedmiotów humanistycznych, czyli jak skutecznie uczyć

Zapraszamy na retransmisję webinarium o użyciu technologii w nauczaniu przedmiotów humanistycznych.

W programie webinarium:

W czasie spotkania Dariusz Martynowicz i Tomasz Rożek przyjrzą się temu, jak wygląda praca codzienna nauczyciela oraz w jaki sposób technologia może pomóc w przekazywaniu wiedzy i usprawnieniu procesu nauczania. Odpowiedzą między innymi na pytania:

  • Kim jest współcześnie nauczyciel i jak prowadzi lekcje?
  • Co (i czy w ogóle) dały nam rozwój technologiczny oraz doświadczenie pandemii?
  • Jak zainteresować uczniów nauką przedmiotów humanistycznych?

O prowadzących:

Dariusz Martynowicz – nauczyciel języka polskiego, wyróżniony w konkursie im. I. Sendlerowej „Za naprawianie świata”; Nauczyciel Roku 2021, edukator, trener. Fascynat kreatywności i nowoczesnych technologii. Zwycięzca wielu ogólnopolskich konkursów dotyczących wykorzystania ICT w szkole i fan projektów interdyscyplinarnych oraz relacyjności w edukacji i pracy projektowej.

Tomasz Rożek – z wykształcenia jest fizykiem, ale z zawodu – dziennikarzem naukowym. Doktorat napisał z nauk fizycznych (o specjalności: fizyka jądrowa) na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego oraz w instytucie Forschungszentrum w Jülich. Prowadzi warsztaty, wykłady, a także „Fundację Nauka. To lubię”, której misją jest popularyzacja nauki i nowych technologii, zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci, oraz nauka krytycznego myślenia.

Obejrzyj webinarium:

Szkoła podstawowaJęzyk polskiWebinarium
Podziel się