Javascript is required

Czym jest umiejętność krytycznego myślenia? Od teorii do praktyki - na przykładzie lekcji WOS

19.02.2022

Szkoła podstawowaWebinariumWiedza o społeczeństwie
Podziel się
Czym jest umiejętność krytycznego myślenia? Od teorii do praktyki - na przykładzie lekcji WOS

Zapraszamy na retransmisję webinarium o krytycznym myśleniu.

O prowadzących:

dr Katarzyna Bąkowicz - adiunktka, Katedra Kultury i Mediów, Instytut Nauk Społecznych Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Komunikolożka, medioznawczyni i edukatorka zajmująca się wdrażaniem rozwiązań komunikacyjnych w obszarze biznesowym i rozwojowym. Na Uniwersytecie SWPS prowadzi warsztaty praktyczne z różnych obszarów komunikacji oraz wizerunku, uczy zarządzania informacją i krytycznego myślenia w obszarze mediów.

Karolina Wójcik - psycholożka, trenerka, badaczka. Prowadzi warsztaty m.in. z zakresu efektywnej komunikacji, asertywności, motywacji i podejmowania decyzji. Od 10 lat zaangażowana w realizację projektów szkoleniowych i badawczych na Uniwersytecie SWPS.

Program webinarium:

Krytyczne myślenie wymienia się jako jedną z najważniejszych umiejętności we współczesnym świecie. Żeby móc je stosować, trzeba poznać jego zasady i cechy. To pozwala zrozumieć świat, w którym zdobywanie, przetwarzanie i użytkowanie informacji jest fundamentem rozwoju młodego człowieka i przyszłego specjalisty. Na spotkaniu podamy przykłady konkretnych ćwiczeń z obszaru krytycznego myślenia do wykorzystania podczas lekcji WOS.

Obejrzyj webinarium:

Szkoła podstawowaWebinariumWiedza o społeczeństwie
Podziel się