Javascript is required

Druk 3D w Walentynki: kreatywny pomysł na prezent!

14.04.2024

Laboratoria przyszłości
Podziel się

Walentynki to czas, aby okazać miłość i przywiązanie do wyjątkowych osób w naszym życiu. W tym roku proponujemy dodać odrobinę kreatywności i wyjątkowości do wręczanych prezentów, wykorzystując technologię druku 3D.

Druk 3D to proces, w trakcie którego, poprzez nakładanie kolejnych warstw materiału aż do uzyskania pożądanego obiektu, powstaje trójwymiarowy obiekt. Oto kilka kreatywnych pomysłów na wykorzystanie druku 3D z okazji Walentynek. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać je w czasie zajęć z uczniami!

Indywidualna biżuteria: niezależnie od tego, czy jest to pierścionek, wisiorek czy para kolczyków, druk 3D pozwala tworzyć biżuterię dostosowaną do stylu i preferencji ukochanej osoby. Można wydrukować projekt, który jest sentymentalny, wyjątkowy i znaczący dla obdarowywanej osoby.

Rzeźby: Zaskocz wyjątkową osobę wydrukowaną w 3D rzeźbą przedstawiającą klucz w kształcie serca w stylu pikselowym. Z pewnością zrobią wrażenie!

Breloki: Prosty, ale efektowny prezent - wydrukowany w 3D brelok do kluczy, który można spersonalizować za pomocą kształtu lub ulubionego koloru filamentu obdarowywanej osoby. To praktyczne i płynące z głębi serca przypomnienie o Twojej miłości, czy koleżeństwie każdego dnia.

Pudełko: Nie ma lepszego pomysłu niż wydrukowane puzderko w kształcie serca! Możesz włożyć do niego małą czekoladkę, romantyczny liścik czy biżuterię. Efekt zaskoczenia gwarantowany!

Pamiętaj, że miłość to najbardziej skuteczna i uniwersalna forma magii! Druk 3D to udowadnia, bo zapewnia wachlarz możliwości prezentów walentynkowych, które są niebanalne, osobiste i przez to bardzo cenione. Niezależnie od tego, czy jest to biżuteria, rzeźba czy pudełko, prezent wydrukowany w 3D pokaże ukochanej osobie, jak bardzo jest dla Ciebie ważna.

Wszystkie modele dostępne są dla użytkowników drukarek Omni po zalogowaniu na strefę dydaktyczną OMNI3D: http://bit.ly/3Yp3vSQ

Zobacz galerię pomysłowych prezentów walentynkowych wykonanych w technologii 3D

Laboratoria przyszłości
Podziel się