Javascript is required

Działamy ramię w ramię z Fundacją Integracja

21.01.2024

Odpowiedzialność społeczna
Podziel się
Osoba na wózku patrząca na morze w oddali.

Fundacja Integracja od 25 lat edukuje i integruje osoby niepełnosprawne, a także wspiera rynek pracy, dostarcza informacji, promuje rozwiązania architektoniczne i urbanistyczne otwierające przed osobami niepełnosprawnymi nowe możliwości. Wspieramy Fundację w tych ambitnych i ważnych działaniach.

Zmiany w świadomości społecznej są niezbędne, aby uczynić świat bardziej przystępnym dla osób z niepełnosprawnościami. To wartościowi obywatele, z których wiedzy, doświadczeń i umiejętności warto korzystać. Osoby niepełnosprawne zasługują na to, aby rozwijać swoje talenty i potencjały. A mają ich nie mniej niż pozostała część społeczeństwa. Dlatego konsekwentnie wspieramy działania Fundacji. Ważną dziedziną jej aktywności jest opracowywanie modelowych rozwiązań systemowych dla osób z niepełnosprawnością. Takie twórcze, konstruktywne podejście do problemów jest nam niezwykle bliskie.

Równie istotna jest integracja środowisk zrzeszonych wokół Fundacji. Temu służy doroczna Wielkka Gala Integracji – największe w Polsce wydarzenie w środowisku osób z niepełnosprawnością. Jest ono organizowane z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Ostatnia Gala – której organizację  Nowa Era aktywnie wspierała - zgromadziła ponad 3000 uczestników z różnymi rodzajami niepełnosprawności, a także osoby publiczne, polityków, przedstawicieli mediów, instytucji i firm angażujących się w działania na rzecz osób z niepełnosprawnością. Gdy działamy ramię w ramię, możemy więcej!

Odpowiedzialność społeczna
Podziel się