Javascript is required

Dzień dziecka w fotelu prezesa: podopieczni „Akademii przyszłości” odwiedzili Nową Erę

21.01.2023

Odpowiedzialność społeczna
Podziel się
Podopieczni Akademii Przyszłości.

25 maja w naszej warszawskiej siedzibie wystąpiły sympatyczne utrudnienia. Odwiedzili nas podopieczni „Akademii przyszłości”. Dzieci zobaczyły, jak powstają podręczniki, uściskały redakcję „Świerszczyka”… i podsiadły panią prezes w jej gabinecie!

To niezwykłe wydarzenie odbyło się w ramach akcji „Dzień Dziecka w fotelu prezesa”. Głównym punktem programu było spotkanie z panią prezes Magdą Duszyńską-Walczak, która zdradziła dzieciom sekrety zarządzania dużą firmą i odpowiedziała na mnóstwo dociekliwych pytań. Jak przystało na gościnnego gospodarza, pani Prezes odstąpiła gościom swój prezesowski fotel… a nawet cały gabinet.

Następnie dzieci zwiedziły siedzibę wydawnictwa. Dowiedziały się, na czym polega praca w poszczególnych działach i ile osób zaangażowanych jest w tworzenie podręczników dla nich. Nie obyło się bez wizyty w redakcji legendarnego „Świerszczyka”. Był też poczęstunek i oczywiście pamiątki. Całość wizyty „zabezpieczali” dowcipni i kompetentni opiekunowie z Nowej Ery. Było głośno, wesoło i kolorowo… czyli tak, jak lubimy!

Podopieczni Akademii Przyszłości to mali ludzie z „długą historią”. Na co dzień ciężko pracują, aby pokonać przeszkody, które życie rzuciło im pod nogi: uczą się, nadrabiają zaległości, rozwijają swój potencjał. Mają w sobie mnóstwo uśmiechu, radości życia i… talenty, które koniecznie trzeba odkryć. Tym właśnie zajmuje się „Akademia przyszłości”, a my z dumą ją w tym wspieramy.  Bo kiedy ktoś ma wiarę w siebie i motywację, może osiągnąć wszystko!  

Odpowiedzialność społeczna
Podziel się