Javascript is required

Is this love that I’m feeling…?

Autor: Justyna Mak, 19.02.2019

Angielski blog
Podziel się

♥♥♥ Zapraszamy do pobrania technologiczno-analogowej lekcji walentynkowej dla nastolatków z hitem Eda Sheerana ♥♥♥

Is this love that I’m feeling…?
„Boys are noisy.
Girls are, too.
You like me,
And I like you ♥♥”
 

Zapraszamy do pobrania technologiczno-analogowej lekcji walentynkowej dla nastolatków, podczas której czekają ich m.in.: pytanie dotyczące istoty miłości, możliwość napisania niesztampowego miłosnego poematu dla ukochanej osoby, a także ucieczka we współczesną muzyczną podróż z Edem Sheeranem i jego najnowszym zimowym hitem. Tym razem QUIZLET-owe fiszki przygotowane specjalnie na tę walentynkową okazję posłużą nam do zorganizowania gry MEMORYpodczas lekcji. Wystarczy wydrukować i pociąć w domu przygotowany set słówek. Zestaw jest również idealny dla opcji LIVE, którą na pewno pokochają Wasi uczniowie. Podczas lekcji pojawi się także krótki film ze strony TEDed Lessons Worth Sharing, który każe nam zastanowić się nad definicją miłości i da możliwość sprawdzenia naszej wiedzy za pomocą kilku towarzyszących mu pytań zamkniętych.

Przygotowane zadania aktywizują wszystkie umiejętności językowe – skłaniają do dyskusji, krytycznego myślenia oraz komunikacji i wyrażania własnych opinii. Serdecznie zachęcamy do pobierania lekcji!

 

Pobierz lekcję walentynkową

 
MRS POPPY, CZYLI KIM JEST JUSTYNA MAK?

Nauczycielka, trener i coach językowy; zafascynowana narzędziami, które usprawniają proces nauczania/uczenia się i świadomie wspierają w rozwoju; autorka innowacji pedagogicznych oraz szkolna koordynatorka wielu TIK-owych projektów i programów.
Angielski blog
Podziel się