
Retransmisja lekcji live z wykorzystaniem gamifikacji.
Program webinarium:
Prawdziwa lekcja, prawdziwa gamifikacja, gry, zabawy i wiele więcej. Zobaczysz Super Powers, Super Heroes i NEON w akcji.
A teraz najlepsze - na naszej lekcji zobaczysz, jak pracuje jedna z najlepszych nauczycielek w Polsce - Monika Kapuśniak. Jej lekcje są pełne pasji i zaangażowania, co skutkuje wspaniałymi efektami w nauce angielskiego.
Chcesz poznać sekretne triki Moniki? Dowiedzieć się czym jest PIEROGI DAY? Podejrzeć pracę dzieciaków? Zobaczyć, jak urządzić klasę w duchu gamifikacji, by wspierała rozwój i zachęcała do aktywności na lekcji? To wszystko czeka na Ciebie na naszej lekcji!
O prowadzącej:
Monika Kapuśniak – nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, prowadzi Monika Kapuśniak Centrum Szkoleniowo-Językowe. Pokazuje nauczycielom jak mądrze wykorzystać nowoczesne technologie w edukacji, a moim uczniom udowadniam, że język angielski, to nie przedmiot w szkole, ale narzędzie do komunikacji. Jest trenerką nauczycieli, autorką materiałów edukacyjnych oraz współautorką serii podręczników dla klas 0-3 Super Heroes w wydawnictwie Nowa Era.
Obejrzyj webinarium:









