Javascript is required

Jak wykorzystać gamifikację, by uczyć angażująco z seriami Super Heroes, Super Powers i NEONem

19.02.2022

Szkoła podstawowaNEONJęzyk angielskiWebinarium
Podziel się
LEKCJA LIVE! Jak wykorzystać gamifikację, by uczyć angażująco z seriami Super Heroes, Super Powers i NEONem

Retransmisja lekcji live z wykorzystaniem gamifikacji.

Program webinarium:

Prawdziwa lekcja, prawdziwa gamifikacja, gry, zabawy i wiele więcej. Zobaczysz Super Powers, Super Heroes i NEON w akcji.

A teraz najlepsze - na naszej lekcji zobaczysz, jak pracuje jedna z najlepszych nauczycielek w Polsce - Monika Kapuśniak. Jej lekcje są pełne pasji i zaangażowania, co skutkuje wspaniałymi efektami w nauce angielskiego.

Chcesz poznać sekretne triki Moniki? Dowiedzieć się czym jest PIEROGI DAY? Podejrzeć pracę dzieciaków? Zobaczyć, jak urządzić klasę w duchu gamifikacji, by wspierała rozwój i zachęcała do aktywności na lekcji? To wszystko czeka na Ciebie na naszej lekcji!

O prowadzącej:

Monika Kapuśniak – nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu, prowadzi Monika Kapuśniak Centrum Szkoleniowo-Językowe. Pokazuje nauczycielom jak mądrze wykorzystać nowoczesne technologie w edukacji, a moim uczniom udowadniam, że język angielski, to nie przedmiot w szkole, ale narzędzie do komunikacji. Jest trenerką nauczycieli, autorką materiałów edukacyjnych oraz współautorką serii podręczników dla klas 0-3 Super Heroes w wydawnictwie Nowa Era.

Obejrzyj webinarium:

Szkoła podstawowaNEONJęzyk angielskiWebinarium
Podziel się