Javascript is required

Materiały Nowej Ery w nauczaniu hybrydowym i zdalnym z wykorzystaniem zespołów klasowych w aplikacji Microsoft Teams

Autor: Janusz Wierzbicki, 07.04.2024

Nauka zdalnaWebinariumWiedza i rozwójEdukacja na czasie
Podziel się

Jak wykorzystywać dostępne on-line materiały Nowej Ery w pracy z uczniami, również w trakcie nauczania hybrydowego i zdalnego? Zapraszamy do obejrzenia szkolenia on-line przygotowanego przez Janusza Wierzbickiego.

Program spotkania:

  • Omówimy, skąd pobrać i jak można wykorzystać materiały elektroniczne udostępniane nauczycielom do podręczników przez wydawnictwo Nowa Era.
  • Zademonstrujemy, jak filmy, karty pracy, prezentacje i inne zasoby wykorzystać podczas pracy stacjonarnej wzbogacając zajęcia - np. udostępniając je podczas lekcji na projektorze lub wykorzystując do tworzenia materiałów dodatkowych oraz zadań domowych udostępnianych w aplikacji Teams w ramach usługi Microsoft Office 365.
  • Pokażemy, jak nauczyciel może skorzystać z dostępnych materiałów w formie multibooka oraz multiteki, także podczas lekcji online.
  • Omówimy odpowiednią konfigurację, by lekcja z ich wykorzystaniem mogła przebiegać bez zakłóceń.

Janusz Wierzbicki - ekspert w zakresie innowacyjnego nauczania oraz trener w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów i programach edukacyjnych Microsoft oraz Apple. Współtwórca i autor magazynu „EduFakty – Uczę Nowocześnie” poświęconego wykorzystaniu nowych technologii w nauczaniu.


Obejrzyj szkolenie:

Nauka zdalnaWebinariumWiedza i rozwójEdukacja na czasie
Podziel się