Javascript is required
Przejdź do treści głównej

Międzynarodowy Dzień Rodziny świętujemy z najbliższymi

21.01.2022

Odpowiedzialność społeczna
Podziel się
Rodzice spacerując z małym dzieckiem.

W tym roku Międzynarodowy Dzień Rodziny obchodzimy 15 maja. Jak? Biorąc udział w akcji społecznej fundacji Humanites „Dwie godziny dla rodziny”… podobnie jak 499 firm i 700 000 pracowników z 10 krajów. Bo dobre idee warto propagować!

Bliskie, serdeczne relacje z rodziną i krewnymi to podstawa szczęśliwego funkcjonowania każdego z nas. W Nowej Erze o tym wiemy. Dlatego Międzynarodowy Dzień Rodziny jest dla nas ważnym świętem. Tego dnia – zgodnie z duchem akcji „Dwie godziny dla rodziny” – wszyscy wracamy do domów dwie godziny wcześniej, aby cieszyć się większą ilością czasu z najbliższymi. 

Aktywność zalecana!

Oczywiście spędzamy ten dodatkowy czas aktywnie. Wiadomo bowiem, że najwięcej radości daje wspólna zabawa. Przenosi nas do świata, w którym wszystko jest możliwe, w magiczny sposób buduje i wzmacnia więzi oraz pomaga się solidnie zrelaksować. Dlatego na czas Święta Rodziny zapominamy o laptopach, tabletach czy komórkach! Chwytamy za skakankę, piłkę, zośkę… Gramy w planszówki, karty, statki, „Państwa - miasta"… Wskakujemy na rowery, hulajnogi, do kajaków… Po prostu odkrywamy radość z bycia razem z rodziną. 

Więcej informacji o akcji „Dwie godziny dla rodziny” i o Międzynarodowym Dniu Rodziny znajdziecie tu na stronie 2godzinydlarodziny.pl

Odpowiedzialność społeczna
Podziel się