Czas na wybór optymalnego rozwiązania

Gratulujemy szkołom zakwalifikowanym do programu „Aktywna tablica” w 2021 roku. Do zamówienia pozostał jeden krok − wybór zestawu interaktywnych monitorów dotykowych Samsung. Nasza oferta zawiera interaktywne monitory dotykowe Samsung Flip 2 o przekątnej ekranu 55, 65, 85 cali oraz Samsung Flip 3 o przekątnej 75 cali wraz z odpowiednim mocowaniem. Dobór zestawu zawsze jest poprzedzony szczegółową analizą potrzeb danej placówki.
Zakup monitorów można również sfinansować ze środków własnych oraz z regionalnych programów operacyjnych.

Chcesz poznać szczegóły oferty w tym cenę, terminy dostawy i warunki rozliczenia? Potrzebujesz pomocy przy wyborze oferty?
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem oświatowym albo z Centrum Kontaktu pod numerem 58 322 45 46.

Przygotowane zestawy uwzględniają:

 • pracę nauczyciela w dużych liczebnie klasach lub w małych grupach (wielkość ekranu o przekątnej 55, 65, 75 i 85 cali)
 • rodzaj mocowania zapewniający bezpieczeństwo użytkowania w sytuacji pracy z uczniami w różnym wieku (mocowanie ścienne lub podstawa mobilna)
 • wydłużoną gwarancję − 5 lat lub 3 lata – w zależności od rodzaju wkładu własnego
 • profesjonalną instalację sprzętu
 • wygodę użytkowania (wszelkie naprawy serwisowe dokonywane są na miejscu w szkole) oraz możliwość skorzystania z certyfikowanego centrum wsparcia produktów Samsung dla oświaty
 • zgodność z wymogami Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Edukacja i technologia razem

Edukacja na czasie wymaga nowych rozwiązań − takiego sposobu przekazywania treści, który wywoła emocje, zainspiruje i pobudzi do samodzielnego myślenia i poszukiwania informacji. Oddziaływanie na wyobraźnię uczniów zachodzi naturalnie w przyjaznej przestrzeni edukacyjnej.

Zanurzenie w wiedzę

Współcześni uczniowie to pokolenie, które od najmłodszych lat jest przyzwyczajone do atrakcyjnych form przekazu treści i penetrowania internetu. W aktywizowaniu uczniów pomogą ciekawe zasoby edukacyjne oraz możliwość pracy z nowoczesnymi urządzeniami cyfrowymi, takimi jak monitor Samsung Flip 2.

Bogactwo źródeł

W nauczaniu istotna jest umiejętność korzystania z informacji pochodzących z różnych źródeł. Wbudowana w monitory Samsung Flip 2 przeglądarka dokumentów umożliwia łatwy dostęp do plików Microsoft 365 Education: Word, PowerPoint, Excel oraz Adobe PDF. Z kolei wyszukiwarka internetowa uruchamiana bezpośrednio z ekranu pozwala na bezpieczne surfowanie po sieci. To stwarza nieograniczone możliwości w korzystaniu ze zróżnicowanych materiałów źródłowych.

Nauka zdalna

Szybko zmieniający się świat sprawił, że uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych z domu. Możliwość sprawnego przesyłania treści prezentowanych na monitorze Samsung Flip 2 na inne wyświetlacze spowoduje, że współpraca nauczyciela z uczniami będzie efektywniejsza.

Notatka z lekcji

Podsumowanie najważniejszych treści z lekcji to istotny element w procesie przyswajania i utrwalania świeżo zdobytej wiedzy przez uczniów. Monitory Samsung Flip 2 pozwalają w prosty sposób udostępnić notatki po zakończonych zajęciach, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że uczniowie otrzymają wybór kluczowych informacji z lekcji.

Przyjemność nauczania

Praca dydaktyczna z  monitorem  Samsung Flip 2 daje wiele możliwości nauczycielom i uczniom. Zapraszamy na film o sprzyjających kreatywnej nauce funkcjonalnościach tej niezwykłej tablicy cyfrowej.

Zobacz broszurę informacyjną


W broszurze informacje o:

 • materiałach prezentacyjnych skorelowanych z podręcznikami i metodami dydaktycznymi,
 • interaktywnych monitorach Samsung ułatwiających prowadzenie angażujących lekcji w szkole lub online,
 • wirtualnym laboratorium chemicznym,
 • źródłach finansowania.
zobacz broszurę

Liczy się sprawdzony partner

Partnerstwo zobowiązuje. Na każdym etapie programu „Aktywna tablica” dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie placówki mogły korzystać z rozwiązań edukacyjnych oraz z  interaktywnych monitorów dotykowych najpełniej dostosowanych do ich potrzeb. Zapewniamy:

 • pomoc w przygotowaniu pełnej dokumentacji,
 • merytoryczne doradztwo w zakresie wyboru i zakupu sprzętu,
 • profesjonalną i bezpłatną instalację,
 • certyfikowane szkolenia z TIK,
 • wsparcie w rozliczeniu i sprawozdawczości,
 • wydłużoną gwarancję,
 • serwis na miejscu, w szkole,
 • certyfikowane centrum wsparcia produktów Samsung dla klientów oświatowych,
 • zgodność z wymogami Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Zastanawiasz się? Posłuchaj tych, którzy już korzystają

Zobacz przykładowe lekcje z monitorem

Film szkoleniowy do lekcji biologii

Film szkoleniowy do lekcji chemii

Film szkoleniowy do lekcji geografii

Film szkoleniowy do lekcji fizyki

Film szkoleniowy do lekcji matematyki

Film szkoleniowy do lekcji języka polskiego

Film szkoleniowy do lekcji informatyki (Edukacja wczesnoszkolna)

Film szkoleniowy do lekcji przyrody

Zobacz także