Edukacja i technologia razem

Efektywna edukacja wymaga najwyższej jakości materiałów dydaktycznych oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Nowa Era wraz z partnerami: firmą SAMSUNG – twórcą innowacyjnych technologii – oraz firmą VULCAN – inicjatorem nowoczesnych systemów do zarządzania oświatą – pomoże Państwu stworzyć przyjazną przestrzeń edukacyjną. W niej uczniowie pod okiem swoich nauczycieli zdobędą wiedzę i umiejętności, które będą mogli kreatywnie wykorzystać w szybko zmieniającym się świecie.

 

Pokolenie Z

Współcześni uczniowie to pokolenie, które od najmłodszych lat jest przyzwyczajone do atrakcyjnych form przekazu treści i penetrowania internetu. W angażowaniu i aktywizowaniu uczniów pomogą ciekawe zasoby edukacyjne oraz możliwość pracy z nowoczesnymi urządzeniami cyfrowymi.

Monitor Samsung − więcej niż najlepsza cyfrowa tablica

Monitory SAMSUNG to idealne narzędzie odpowiadające na potrzeby dzisiejszej edukacji. Ta intuicyjna tablica ułatwi każdemu nauczycielowi przeprowadzenie dowolnej lekcji. Wszechstronne opcje łączności umożliwiają wykorzystanie podczas zajęć różnorodnych rozwiązań, w tym osobistych urządzeń nauczyciela, wirtualnego laboratorium czy sprzętu i oprogramowania służących do pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – tym samym tworzą doskonałe warunki do nauki.

 • W prosty sposób łączą się z dowolnymi urządzeniami (laptopami, smartfonami) oraz systemami, które pozwalają dokumentować przebieg całej lekcji, np. z e-dziennikiem UONET+.
 • Wspierają pracę zespołową w klasie oraz on-line dzięki kompatybilności z usługami Microsoft dla edukacji, w tym z Microsoft Teams.
 • Umożliwiają intuicyjny dostęp do plików Word, PowerPoint, Excel, PDF, co stwarza nieograniczone możliwości w korzystaniu ze zróżnicowanych materiałów źródłowych.
 • Zapewniają w czasie rzeczywistym dostęp do treści lekcji, co pozwala w każdym momencie wysłać bieżącą prezentację na dowolne urządzenie.
 • Pozwalają sprawnie udostępniać notatki − wybór najważniejszych informacji z lekcji.
 • Każdy uczniowski pomysł można łatwo zapisać lub narysować, a te już niepotrzebne prosto usunąć, przesuwając dłonią po ekranie.
 • Tryb malowania pozwala tworzyć piękne obrazy o różnorodnej stylistyce, fakturze i żywej palecie kolorów.
 • Nanoszenie adnotacji na dowolnych, wyświetlanych w tle treściach pomaga w kształceniu umiejętności przedmiotowych.

Nauka hybrydowa

Szybko zmieniający się świat sprawił, że uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych z domu. Możliwość sprawnego przesyłania treści prezentowanych na monitorze Samsung na inne wyświetlacze spowoduje, że współpraca nauczyciela z uczniami będzie efektywniejsza.

Bogactwo źródeł

W nauczaniu istotna jest umiejętność korzystania z informacji pochodzących z różnych źródeł. Wbudowana w monitory Samsung przeglądarka dokumentów umożliwia łatwy dostęp do plików Microsoft 365 Education: Word, PowerPoint, Excel oraz Adobe PDF. Z kolei wyszukiwarka internetowa uruchamiana bezpośrednio z ekranu pozwala na bezpieczne surfowanie po sieci. To stwarza nieograniczone możliwości w korzystaniu ze zróżnicowanych materiałów źródłowych.

Notatka z lekcji

Podsumowanie najważniejszych treści z lekcji to istotny element w procesie przyswajania i utrwalania świeżo zdobytej wiedzy przez uczniów. Monitory Samsung pozwalają w prosty sposób udostępniać notatki po zakończonych zajęciach, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że uczniowie otrzymają wybór kluczowych informacji z lekcji.

Wybór optymalnego rozwiązania

Każda szkoła zasługuje na indywidualne rozwiązania edukacyjne. Nasza oferta zawiera interaktywne monitory dotykowe Samsung Flip 2 o przekątnej ekranu 55, 65 i 85 cali oraz Samsung Flip 3 o przekątnej ekranu 75 cali – wszystkie wraz z odpowiednim mocowaniem. Dobór monitora zawsze jest poprzedzony szczegółową analizą potrzeb danej placówki. Zakup monitorów można sfinansować:

 • ze środków własnych
 • z rządowego programu „Aktywna tablica”
 • z regionalnych programów operacyjnych.

Lekcje z monitorem

Język polski

Interaktywne lekcje z monitorem dotykowym Samsung

Matematyka

Interaktywne lekcje z monitorem dotykowym Samsung

Historia

Interaktywne lekcje z monitorem dotykowym Samsung

Biologia

Interaktywne lekcje z monitorem dotykowym Samsung

Chemia

Interaktywne lekcje z monitorem dotykowym Samsung

Fizyka

Interaktywne lekcje z monitorem dotykowym Samsung

Geografia

Interaktywne lekcje z monitorem dotykowym Samsung

Wsparcie produktowe

Partnerstwo zobowiązuje. Zapewniamy porady i instrukcje pomocne w korzystaniu z monitorów Samsung.

Samsung – instalacja certyfikatu OSE

Samsung – aktualizacja oprogramowania

Samsung – podłączenie portu TRAY

Samsung – udostępnianie ekranu monitora podczas zajęć online

Samsung – podłączenie telefonu IPHONE

Formularz kontaktowy

Chcesz poznać szczegóły oferty, w tym cenę, terminy dostawy i warunki rozliczenia? Potrzebujesz pomocy przy wyborze oferty dostosowanej do potrzeb placówki?

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu:

 • Zadzwoń do przedstawiciela oświatowego lub do Centrum Kontaktu pod numer 58 322 45 46.
 • Napisz do nas: aktywnatablica@nowaera.pl
 • Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą.

 

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 146 D, 02-305 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000031950, posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP 527-13-74-376, REGON 012186107, kapitał zakładowy w wysokości 627 900 PLN, kontakt: e-mail nowaera@nowaera.pl, tel. 801 88 10 10 lub 58 721 48 00.

Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych dostępna jest pod adresem: https://www.nowaera.pl/kontakt#contact-form

Zobacz także