Javascript is required

Motyla noga, ale zabawa!

28.01.2020

Programy edukacyjne
Podziel się
Małpa narysowana wokół napisu "ZOO... czyli Zwierzakowy Ogarniacz dla Oczytanych".

Masz ochotę na kreatywną zabawę ze zwierzakami w roli głównej? Pobierz „ZOO, czyli Zwierzakowy Ogarniacz dla Oczytanych”. W tym ZOO nie ma wybiegów ani krat, za to są pasjonujące, twórcze wyzwania. Podejmij je z dzieciakami – w klasie, w domu czy w plenerze!

Premiera, że dech zapiera 

Musisz wiedzieć, że nasz Zwierzakowy Ogarniacz jest częścią czegoś większego. A mianowicie - jest końcowym fragmentem książki pod tytułem „Zwierzaki mają głos”, która właśnie miała swą premierę. Ta książka prezentuje 30 opowiadań stworzonych przez dzieci-laureatów 4. edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem”. To utalentowani młodzi pisarze, którzy dali zwierzętom głos i przemówili w ich imieniu. Powstał zbiór opowiadań tak świeży, zabawny i wzruszający, jakiego dawno nie czytałeś.

A na końcu tej książki jest właśnie „Zwierzakowy ogarniacz…”, czyli sekcja aktywnościowa dla tych, którym samo czytanie nie wystarcza! Pobierz go już teraz i zmierz się z twórczymi wyzwaniami…. a potem sięgnij po całą książkę. Jest dostępna w naszej księgarni internetowej, zaś dochód z jej sprzedaży idzie na pomoc zwierzętom w potrzebie.  


Nie bądź osioł, pobierz ZOO 
i baw się dobrze! 

Programy edukacyjne
Podziel się