Javascript is required

Nowa Era partnerem edukacyjnym XVII Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie

24.05.2017

Programy edukacyjne
Podziel się

W dniach 24–27 maja w Krakowie będzie miała miejsce siedemnasta edycja Festiwalu Nauki i Sztuki. Wydawnictwo Nowa Era po raz kolejny ma zaszczyt być partnerem tego wydarzenia. Program Festiwalu przybliża dzieciom i młodzieży fascynujący świat nauki w bezpośredni, empiryczny sposób. Takie podejście do edukacji jest nam szczególnie bliskie!

W dniach 24-27  maja krakowski Rynek Główny zamieni się w festiwalowe miasteczko, gdzie każdy będzie miał szansę porozmawiać z naukowcami, wykonać eksperymenty, wziąć udział w wykładach naukowych, konkursach, zawodach sportowych i koncertach. Wszystko to w ramach XVII edycji Festiwalu Nauki i Sztuki - prestiżowego wydarzenia popularnonaukowego organizowanego przez Krakowski Uniwersytet Pedagogiczny we współpracy z małopolskimi uczelniami wyższymi, instytutami naukowymi oraz instytucjami kultury.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji Festiwalu to „W zgodzie z naturą”. Jej patronem jest Walery Goetel - jedyny polski laureat Nagrody im. Van Tienhovena za prace nad europejskimi rezerwatami i narodowymi parkami przyrody. Zachęcamy małych i dużych do aktywnego uczestnictwa w festiwalowych wydarzeniach – ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mile widziane są także klasy i grupy zorganizowane. Do zobaczenia w Krakowie!

Dowiedz się więcej o Festiwalu: festiwalnauki.up.krakow.pl

Poznaj szczegółowy program: festiwalnauki.up.krakow.pl/program-szczegolowy

Obejrzyj spot informacyjny:

Programy edukacyjne
Podziel się