Javascript is required

Nowa Era Partnerem programu Karta Dużej Rodziny

21.01.2022

Odpowiedzialność społeczna
Podziel się
Naklejka z napisem "tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny".

Karta Dużej Rodziny to pierwszy w Polsce ogólnopolski projekt wspierający duże rodziny. Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji, każda rodzina z co najmniej trójką dzieci może korzystać z systemu zniżek i dodatkowych uprawnień na terenie całego kraju.

Nowa Era od lat aktywnie wspiera szereg inicjatyw, które pomagają w dostępie do najwyższej jakości edukacji i wyrównywaniu szans edukacyjnych. Dlatego z dużą radością robimy kolejny krok i przystępujemy do programu „Karta Dużej Rodziny” - największej w Polsce inicjatywy wspierającej rodziny wielodzietne. Edukacja to jedno z największych wyzwań stojących przed nami wszystkimi. Działając systemowo, możemy skuteczniej i na większą skalę pomóc tak wielu dzieciom rozwinąć skrzydła i spełniać marzenia.

Magdalena Duszyńska-Walczak, Prezes Wydawnictwa Nowa Era

Już od 1 czerwca 2015 roku posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać ze specjalnej oferty przygotowanej przez Wydawnictwo Nowa Era. Otrzymują oni 5% rabatu na zakup publikacji w księgarni internetowej www.sklep.nowaera.pl. Według założeń Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ciągu najbliższych lat z Karty będzie korzystać 3,4 mln osób, w tym 2 mln dzieci.

Jako odpowiedzialny lider od wielu lat, konsekwentnie  wyznaczamy standardy w obszarze zaangażowania społecznego.  Z wielką pasją podejmujemy inicjatywy wspierające rozwój najwyższej jakości edukacji, akcje mające na celu wyrównanie szans edukacyjnych czy pomoc w rozwijaniu talentów. Zaangażowanie społeczne  Nowej Ery zostało docenione tytułem „Dobroczyńcy  Roku” przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Odpowiedzialność społeczna
Podziel się