Serie wydawnicze

Deutschtour FIT

Seria do nauki języka niemieckiego dla klas 7-8, która elastycznie dopasowuje się do potrzeb wszystkich nauczycieli. Gwarantuje skuteczną naukę języka niemieckiego dzięki efektywnej metodzie nauczania gramatyki oraz inspirującym materiałom kulturoznawczym. Innowacyjne rozwiązania technologiczne angażują uczniów, motywując jednocześnie do nauki języka. 

więcej o serii

Deutsch KOMPAKT neu

Deutsch KOMPAKT neu to: zadania o zróżnicowanym poziomie umożliwiają dostosowanie serii do każdego ucznia, ćwiczenia na komunikacje rozwijające interakcje i mówienie produktywne, audioblogi z nativem stanowiące dodatkowe urozmaicenie materiałów leksykalno-gramatycznych, komfortowy dostęp do wszystkich materiałów z każdego komputera z dostępem do Internetu, możliwość szybkiego sprawdzania testów zamkniętych dzięki Ondorio, dostęp do podręcznika i zeszytu ćwiczeń również z domu (możliwość łatwego nadrabiania zaległości w razie nieobecności ucznia na lekcji), możliwość zadawania prac domowych w NEON-ie, ułatwienie kontaktu pomiędzy nauczycielem i uczniem, zwiększenie motywacji uczniów do nauki przez możliwość zdobywania punktów i pucharów za prawidłowe odpowiedzi.

więcej o serii
Strefa wiedzy

Webinary

NEON w domu. Sprawdź, ile może za Ciebie zrobić!

Retransmisja webinarium o praktycznych zastosowaniach NEONa.

NEON w szkole. Sprawdź, jak uczyć angażująco z elementami grywalizacji!

Retransmisja webinarium o praktycznych zastosowaniach NEONa.

Edukacja na czasie

Nauczyciel

Edukacja na czasie. Nauczyciel - cykl szkoleń eksperckich i artykułów przygotowanych we współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym.

dowiedz się więcej

Edukacja na czasie

Uczeń

Edukacja na czasie. Uczeń - cykl szkoleń eksperckich i artykułów przygotowanych we współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym.

dowiedz się więcej

Edukacja na czasie

Nauka i relacje

Edukacja na czasie. Nauka i relacje - webinaria i artykuły dotyczące procesu nauczania zdalnego, w których eksperci – psychologowie i pedagodzy – dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

dowiedz się więcej

Edukacja na czasie

Technologia

Solidna dawka inspiracji, wiedzy i praktycznych porad, które pomogą nie utonąć w oceanie edukacyjnych technologicznych nowinek i innowacji, za to ułatwią wybranie z nich tych, które faktycznie pomogą oszczędzić czas, a jednocześnie uczyć skuteczniej i ciekawiej.

dowiedz się więcej

Zobacz także