Oto 3 powody, dla których warto wybrać serię Super Heroes do nauki języka angielskiego:

  • Wsparcie i miejsce dla KAŻDEGO DZIECKA, na jego talenty i trudności, z którymi się zmaga.
  • Innowacyjne oprogramowanie do tablic interaktywnych ONEbook, które zapewni komfort pracy m.in. dzięki praktycznym wskazówkom i bogactwie materiałów i zaktywizuje uczniów do nauki.
  • Superbohaterowie, czyli rówieśnicy wprowadzający uczniów w tematykę języka angielskiego. Dzieci mogą się z nimi utożsamiać, naśladować i obserwować jak razem z nimi rosną.

Elementy serii

Super Heroes kl.0

Podręcznik do języka angielskiego - Wychowanie przedszkolne

Autorzy: Rebecca Adlard, Ewa Kołakowska, Edyta Pikulska

Super Heroes

Podręcznik dla sześciolatków do języka angielskiego

Podręcznik zaprasza dzieci do nauki poprzez zabawę wraz z piątką bohaterów: czwórką dzieci i szczurkiem Mattem. Bohaterowie przeżywają przygody, które stwarzają doskonały kontekst językowy do nauki komunikacji za pomocą fraz i krótkich zdań. Co wyróżnia podręcznik „Super Heroes”?

- Nowe słownictwo i struktury językowe przeplatają się z wyrazami i zdaniami, które zostały wcześniej poznane, aby ułatwić ich zapamiętanie.

- W podręczniku znajdą się naklejki, minikarty wyrazowe z nowym słownictwem oraz wypychanki z bohaterami do ćwiczeń na komunikację i reagowanie językowe.

- Dzieci będą mogły przechowywać dodatkowe materiały w przyklejonej do okładki kopercie.

- Nagrania towarzyszą dzieciom w nauce na każdej lekcji. Piosenki i rymowanki pozwalają zapamiętać nowe słownictwo i struktury językowe, wspomagając naukę metodą TPR. Są dostępne również w wersji karaoke.

- Minidialogi wspierają ćwiczenie reagowania językowego w różnych sytuacjach. Opisy pozwalają rozwijać kompetencje rozumienia ze słuchu.

- Nagrania audio pod postacią kodów QR, które pozwolą dzieciom na ich odsłuchanie nawet w domu.

przejdź do sklepu

Podręcznik

Podręcznik z zeszytem ćwiczeń
z nagraniami audio (QR) to wysoka motywacja dzieci, dzięki angażującym piosenkom i animacjom oraz dobra organizacja zajęć, dzięki zadaniom dla dzieci wolniej i szybciej pracujących.

Szczególny nacisk jest położony na rozwijanie komunikacji i reagowania językowego. Podręcznik jest jednoroczny i zawiera wiele ćwiczeń rozwijających małą motorykę. Publikacja przygotowana jest do zrealizowania w ciągu jednego roku szkolnego.

zobacz przewodnik

Pomoce dydaktyczne

 

Książka nauczyciela

wraz z płytami i sekcjami Super Tools Kit (materiały cyfrowe dostępne m.in. w aplikacjach) i Super Ideas (dodatkowe pomysły, gry i zabawy do wykorzystania w czasie lekcji).

Scenariusze lekcji pozwalają przeprowadzić zarówno 30-, jak i 45-minutowe zajęcia. Dodatkowo, w wersji online, zostały przygotowane rozbudowane scenariusze z propozycjami gier i zabaw.

 

Zestaw kart

zawierający aż 86 Flashcards, 65 Story Cards i 86 Word Cards

zagwarantuje większe zaangażowanie i motywację dzieci do nauki oraz integrację grupy. Dodatkowo umożliwi ćwiczenie umiejętności mówienia w przyjazny dla dzieci sposób.

ONEbook+ Twój asystent lekcji w nowej odsłonie

Innowacyjne oprogramowanie na tablice interaktywne i do pracy zdalnej.

dowiedz się więcej

 

Kanał YouTube

z animacjami i piosenkami do serii Super Heroes daje dostęp do filmów animowanych z udziałem bohaterów serii, kilkudziesięciu piosenek i chantów w wersji wokalnej i karaoke do wykorzystania w przedszkolu i w domu.

Zobacz przykładową animację Zobacz wszystkie animacje i posłuchaj piosenek

E-rozwiązania

Nowoczesne multimedialne narzędzia dydaktyczne odpowiadają na potrzeby ucznia i stanowią niezastąpione wsparcie w codziennej pracy nauczyciela.

Dla Nauczyciela

Nowoczesne multimedialne narzędzia dydaktyczne odpowiadają na potrzeby ucznia i stanowią niezastąpione wsparcie w codziennej pracy nauczyciela.

Czytaj więcej

Diagnoza przedmiotowa

Zestaw narzędzi diagnostycznych do cyklicznych i miarodajnych badań postępów oraz do oceny poziomu przygotowania uczniów do egzaminu zewnętrznego.

Czytaj więcej

ONEbook+

Twój asystent lekcji w nowej odsłonie.

Czytaj więcej

Webinaria

Małgorzata Gutowska

Małgorzata Gutowska

I’m a super hero - sposobach na uczniowskie i nauczycielskie sukcesy na lekcjach angielskiego!

Najważniejszym celem nauczycieli języka angielskiego w polskich szkołach jest sukces KAŻDEGO ucznia, nawet tego, który potrzebuje szczególnej pomocy. Odpowiemy na pytania:

  • Jak to osiągnąć w klasie o zróżnicowanych potrzebach, możliwościach i liczebności?
  • Jak  obudzić w uczniach ich super moce i dać im poczucie bycia supebohaterami?
  • Jak zrobić to w zgodzie z podstawą programową, w klasie i w domu, face to face i zdalnie?

Pomogą w tym NOWE - wspierające, nowoczesne i pozytywne serie wydawnictwa Nowa Era – SUPER HEROES dla klas 0-3 i SUPER POWERS dla klas 4-8.

Monika Kapuśniak

Monika Kapuśniak

Na kłopoty… Onebook - czyli kilka praktycznych pomysłów jak wykorzystać oprogramowanie interaktywne do podręczników Super Heroes i Super Powers w domu, w szkole i online.

Sytuacja, w jakiej znaleźli się ostatnio uczniowie i nauczyciele, dowodzi, że przy wyborze podręcznika już nie sprawdzą się stare dobre kryteria. Nie wystarczą interesujące teksty, nagrania czy pomysłowe ćwiczenia. Teraz, podręcznik musi mieć dodatkowo obudowę interaktywną na miarę XXI wieku. Przeanalizuję dla Was oprogramowanie Onebook i podam kilka praktycznych rozwiązań, jak je wykorzystać w nawet najtrudniejszej sytuacji.

Szkoła podstawowa zawsze na czasie.
Poznaj serię Super Heroes

Edukacja z Nową Erą jest pozytywna, wspierająca i nowoczesna. Pozytywna,  bo ukierunkowana na rozwój i  szacunek, prowadząca do sukcesów na miarę możliwości każdego ucznia. Wspierająca, w której pomagamy każdemu nauczycielowi, przedstawiając materiały gotowe do różnych modeli pracy, różnej długości zajęć i różnych środowisk, w których odbywają się zajęcia. Nowoczesna, bo wykorzystująca narzędzia XXI wieku do wspierania nauczycielskich i uczniowskich super mocy.

ONEbook +

nowoczesna edukacja, która oszczędza czas nauczyciela i angażuje ucznia

tło jasne.jpg

Powstały w 2021 roku ONEbook + to uwielbiany przez nauczycieli asystent lekcji w nowej odsłonie. Korzystaj z niego na tablicy interaktywnej, ale również w czasie nauki zdalnej. ONEbook + to odpowiedź na szybko postępujące zmiany w edukacji i potrzeby współczesnych uczniów.

Włącz w sobie moc i skorzystaj ze wsparcia Nowej Ery

Bogactwo materiałów i możliwość dostosowania do różnych modeli pracy, różnych długości zajęć
(scenariusz każdej lekcji przewidziany jest na 30 i 45 minut), czy różnych środowisk pracy (przedszkole i szkoła podstawowa).  

Każde dziecko może zostać superbohaterem

W podręczniku Super Heroes to rówieśnicy wprowadzają dzieci w świat języka angielskiego i pokazują,
że dzięki systematycznej nauce i odrobinie wyobraźni można zostać superbohaterem. Dzieci, towarzysząc książkowym
koleżankom i kolegom „z sąsiedztwa”, nie nudzą się i mają wysoką motywację do pracy.

Zobacz także

baner kontaktowy.png