Javascript is required

Omówienie arkusza próbnej matury z chemii wydawnictwa Nowa Era

02.02.2022

Szkoła ponadpodstawowaChemiaWebinarium
Podziel się

Omówienie arkusza próbnej matury z chemii wydawnictwa Nowa Era

O prowadzących:

dr Karol Dudek-Różycki – pracownik Wydziału Chemii UJ oraz jednego z krakowskich liceów. Popularyzator chemii. Autor prac naukowych w zakresie dydaktyki chemii, repetytoriów oraz licznych zbiorów zadań i opracowań dla uczniów i nauczycieli. Egzaminator maturalny, członek Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego, rzeczoznawca MEN ds. podręczników, doradca metodyczny MCDN dla Miasta Krakowa i powiatu krakowskiego, nauczyciel w „Szkole z TVP”.

dr Michał Płotek – pracownik Wydziału Chemii UJ i krakowskiej ASP. Popularyzator nauki. Autor repetytoriów oraz licznych zbiorów zadań i opracowań dla uczniów i nauczycieli. Egzaminator maturalny, członek Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego, rzeczoznawca MEN ds. podręczników, nauczyciel w „Szkole z TVP”.

dr Tomasz Wichur – absolwent Wydziału Chemii UJ, obecnie pracownik naukowy w Katedrze Chemii Farmaceutycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum i nauczyciel chemii w jednym z krakowskich liceów. Autor zbiorów zadań i repetytoriów dla maturzystów, pasjonat chemii i jej dydaktyki.

Program spotkania:

W czasie webinarium pracownicy naukowi Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie szczegółowo omówią wszystkie zadania, które znalazły się w tegorocznym próbnym arkuszu maturalnym z chemii wydawnictwa Nowa Era.

Obejrzyj webinarium:

Szkoła ponadpodstawowaChemiaWebinarium
Podziel się