Javascript is required

Porządne przygotowanie pomaga pracować przyjemnie

Autor: Olga Nerc, 20.02.2019

Angielski blog
Podziel się

Chociaż kalendarz pokazuje dopiero początek miesiąca, zanim się obejrzymy, rozpoczną się rady pedagogiczne i powoli będziemy wracać do szkolnej rutyny. Dlatego warto już dziś zapoznać się z przygotowanymi przez wydawnictwo Nowa Era materiałami, niezbędnymi w pracy każdego nauczyciela. Odwiedź serwis dlanauczyciela.pl i przygotuj się w 100% na nowy rok szkolny. Bez bieganiny, stresu i nerwów.

Zasada 5 x P – czyli Porządne Przygotowanie Pomaga Pracować Przyjemnie

Wakacje w pełni. Życie bez pośpiechu i korków. Ot wakacyjna sielanka, sezon ogórkowy – jak zwał, tak zwał. Puste szkolne klasy i ciche podwórka oznaczają, że większość rodziców i dzieci udała się na zasłużony odpoczynek. Duże miasta wyludniły się, za to miejscowości turystyczne pękają w szwach od urlopujących rodzin, a biura podróży wciąż kuszą ofertami last minute na słoneczne wakacje w tropikach.

Wydawałoby się, że ten wspaniały stan będzie trwać jeszcze przez miesiąc, ale czy na pewno? Supermarkety już rozpoczęły kampanię “Back to school”, bombardując nas reklamami wyjątkowej oferty szkolnej. Sklepy zapełniają się powoli kolorowymi kredkami, zeszytami, plecakami, piórnikami, mazakami i plasteliną. Im wcześniej, tym lepiej, wszak przygotowanie do szkoły to ważna rzecz, nie tylko dla uczniów i ich rodziców, ale także dla nauczycieli. Chociaż kalendarz pokazuje dopiero początek miesiąca, zanim się obejrzymy, rozpoczną się rady pedagogiczne i powoli będziemy wracać do szkolnej rutyny.

Początek roku szkolnego to mnóstwo potrzebnej dokumentacji: programy nauczania, rozkłady materiału, plany wynikowe – wszystkie należy przygotować i zatwierdzić. A jeszcze testy, kartkówki, inne pomoce… Najpierw trzeba sprawdzić, czego jeszcze nie mamy, później to wszystko zgromadzić… Ta sierpniowa bieganina może niejednego z nas przyprawić o ból głowy. Tylko po co się spieszyć? Lepiej nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę.

“Pigułką na ból głowy” jest serwis dlanauczyciela.pl. Warto go już dziś odwiedzić i zapoznać się z przygotowanymi przez wydawnictwo Nowa Era materiałami, niezbędnymi w pracy każdego nauczyciela. A naprawdę jest z czego wybierać! Można spokojnie wszystko przejrzeć przy porannej kawie, w promieniach sierpniowego słońca. Dzięki temu nie tylko nic nam nie umknie, ale też unikniemy powakacyjnego stresu – po prostu bezcenne! Jak mówi stara zasada, porządne przygotowanie pomaga pracować przyjemnie. Przygotuj się w 100% na nowy rok szkolny. Bez bieganiny, stresu i nerwów. I tak będzie ich później wystarczająco dużo. Zarejestruj się na dla na www.dlanauczyciela.pl i pobierz wszystkie potrzebne materiały i pomoce dydaktyczne.

Dlanauczyciela.pl – bądź gotowy na 1 września z serią Explorer!!

Zarejestruj się już teraz na www.dlanauczyciela.pl, aby korzystać ze wszystkich pomocy dydaktycznych za darmo.

Angielski blog
Podziel się