Javascript is required

Powrót do szkoły tuż tuż

Autor: Marcin Wojtyński, 16.11.2022

Niemiecki blog
Podziel się

Choć lato jeszcze w pełni, już powoli wszędzie widać oznaki zbliżającego się rozpoczęcia roku szkolnego. Dla nauczycieli to jeden z bardziej pracowitych okresów w roku: najpierw trzeba sprawdzić, czego jeszcze nie mamy, później to wszystko zgromadzić... Wsparciem dla nas w trakcie sierpniowych przygotowań do pracy jest serwis dlanauczyciela.pl

Choć lato jeszcze w pełni, już powoli wszędzie widać oznaki zbliżającego się rozpoczęcia roku szkolnego.

W sklepach akcja „Back to school” nabiera tempa i z każdym dniem pojawia się coraz więcej ofert z wyjątkowymi okazjami do szkolnych zakupów. Półki powoli zapełniają się plecakami, kolorowymi kredkami, zeszytami, piórnikami i mazakami. Chociaż kalendarz pokazuje, że przed nami jeszcze kilka wakacyjnych tygodni, zanim się obejrzymy, rozpoczną się rady pedagogiczne i powoli będziemy wracać do szkolnej codzienności.

Na początku roku szkolnego każdy nauczyciel musi przygotować i zatwierdzić mnóstwo dokumentacji szkolnej: programy nauczania, plany wynikowe, rozkłady materiału. A jeszcze oprócz tego sprawdziany, kartkówki i inne materiały… Najpierw trzeba sprawdzić, czego jeszcze nie mamy, później to wszystko zgromadzić… Te sierpniowe przygotowania mogą niejednego z nas mocno zestresować. Tylko po co się spieszyć i denerwować? Lepiej przecież nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę.

Wsparciem dla nas w trakcie sierpniowych przygotowań do pracy jest serwis dlanauczyciela.pl. Już dziś warto go odwiedzić i zapoznać się z przygotowanymi przez wydawnictwo Nowa Era materiałami, niezbędnymi w pracy każdego nauczyciela. A naprawdę jest z czego wybierać! Przygotuj się w 100% na nowy rok szkolny, bez stresu i nerwów. I tak będzie ich później wystarczająco dużo. Zarejestruj się już dziś na dla na www.dlanauczyciela.pl i pobierz wszystkie potrzebne materiały i pomoce dydaktyczne.

 

dlanauczyciela.pl - Bądź gotowy na 1 września z serią Menie Deutschtour i Das ist Deutsch Kompakt

Niemiecki blog
Podziel się