Javascript is required

Rusza drugi etap konkursu „Projektanci edukacji”

14.12.2023

Konkurs
Podziel się
Rozpoczął się drugi etap konkursu na uczniowskie projekty edukacyjne "Projektanci edukacji".

Przedmiotem pierwszego etapu konkursu było zgłoszenie pomysłów na projekty edukacyjne. Teraz – gdy zwycięskie pomysły zostały wybrane – przechodzimy do etapu drugiego, czyli do realizacji.

Nadal każdy może wygrać!

Do udziału w drugim etapie konkursu zapraszamy wszystkich uczestników X edycji – zarówno laureatów pierwszego etapu jak i tych, którym się udało się zdobyć grantu. Co trzeba zrobić, aby zawalczyć o kolejne nagrody? Należy zrealizować swój projekt i opisać to w formularzu zgłoszeniowym, którego druga część jest już odblokowana. Jest na to czas do 6. maja – wtedy dostęp do formularza konkursowego zostanie zamknięty i rozpocznie się ocena zrealizowanych projektów.

Uwaga, laureaci!

Ważna różnica między laureatami a nielaureatami jest taka, że laureaci są zobowiązani do udziału w drugim etapie (zgodzili się na to, przyjmując grant), pozostali zaś mogą dobrowolnie wziąć udział i kontynuować zabawę. Pragniemy podkreślić, że wszyscy mają równe szanse na zwycięstwo w drugim etapie – laureaci nie będą w żaden sposób faworyzowani. Dlatego warto doprowadzić swój pomysł do fazy realizacji!

Jest wiele do zdobycia

Uczestnicy drugiego etapu konkursu zawalczą o 1 z 5  złotych grantów po 2000 zł każdy oraz o nagrodę specjalną miesięcznika FOCUS. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 20 maja. Już latem natomiast ukaże się e-book opisujący najciekawsze ze zrealizowanych pomysłów. Ta prestiżowa publikacja stanowić będzie inspirację i drogowskaz dla uczestników kolejnych edycji konkursu oraz cenną pamiątkę dla autorów i twórców projektów w niej zamieszczonych. Do publikacji wybrane zostaną bowiem tylko te projekty, które „robią różnicę” – swą oryginalną tematyką, nieszablonowym wykonaniem, inspirującym podejściem. Postarajcie się, aby to właśnie Wasza praca została tam zaprezentowana!

Opisz realizację pomysłu zgłoszonego w I etapie.
Zobacz zasady konkursu.
Przeczytaj więcej o nagrodach w II etapie.

Konkurs
Podziel się