Javascript is required

Rusza IX edycja konkursu Projekt z klasą: sprawdźcie, jaką niespodziankę przygotowaliśmy!

21.11.2023

Konkurs
Podziel się
Tak niewiele trzeba, by zmienić świat na lepsze.

Od zeszłego roku konkurs na uczniowskie projekty edukacyjne Projekt z klasą funkcjonuje w szerszej formule, ma więcej nagród i dodatkowe kategorie! Do rywalizacji zapraszamy uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz wszystkich klas i typów szkół ponadpodstawowych. Do zdobycia 56 grantów na łączną sumę 62 000 zł.

Start konkursu już 1 października! Macie aż 8 tygodni – do 28 listopada – na przesłanie nam swojego zgłoszenia przez stronę konkursu i wzięcie udziału w walce o granty. Udział w konkursie to prestiż dla Was, Waszej klasy i szkoły, a także możliwość zmierzenia się z najlepszymi drużynami z całego kraju, nauczenia się wielu nowych rzeczy i… poczucia satysfakcji z realizacji celu.

Rok 2018 jest wyjątkowy – celebrujemy setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Nie może zatem zabraknąć akcentu niepodległościowego w naszym konkursie. UWAGA, tylko w tym roku dokładamy szóstą, dodatkową kategorię specjalną „Świętujemy niepodległość”. Pozostałe kategorie specjalne to: „Budujemy relacje”, „Stosujemy nowe technologie”, „Myślimy nieszablonowo”, „Działamy z sercem”, „Prezentujemy projekt”. Szczegóły znajdziecie na stronie konkursu w zakładce nagrody.

Jak widzicie, wiele się w naszym konkursie dzieje, ale jedna rzecz pozostaje niezmienna: nasz apetyt na świetne pomysły! Mamy apetyt na ciekawe, oryginalne projekty o dowolnej tematyce, które w nietuzinkowy sposób nam zaprezentujecie i które z radością potem przeprowadzicie.  

Trzy-dwa-jeden… startujemy!

Strona konkursu: www.projektzklasa.pl

Konkurs
Podziel się