Javascript is required

Startuje VIII edycja konkursu Projekt z klasą

21.09.2017

Konkurs
Podziel się

Jest dużo zmian, które się Wam spodobają! Tegoroczny konkurs „Projekt z klasą” to szersza formuła, więcej nagród i dodatkowe kategorie! Po raz pierwszy otwieramy się na szkoły podstawowe. Szkoły ponadpodstawowe zapraszamy tak jak zawsze! Warto się starać, bo przyznamy 55 nagród na łączną sumę 60000 zł – w tym 5 nagród w nowych kategoriach specjalnych.

Start konkursu już 16 października! Od tego dnia macie aż 7 tygodni (do 30 listopada) na przesłanie nam swojego zgłoszenia i wzięcie udziału w walce o granty. Udział w konkursie to prestiż dla Was, waszej klasy i szkoły, a także możliwość zmierzenia się z najlepszymi drużynami z całego kraju, nauczenia się wielu nowych rzeczy i… poczucia satysfakcji z samodzielnego, „dorosłego” działania.

Każdy ma szanse wygrać, bo jedna rzecz pozostaje w konkursie „Projekt z klasą” niezmienna: nasz apetyt na świetne pomysły! Szukamy (i doceniamy) ciekawe, oryginalne projekty o dowolnej tematyce, które w nietuzinkowy sposób nam zaprezentujecie i które z radością potem przeprowadzicie. W tym roku oprócz 50 grantów głównych (ta ilość to też nowość!), możecie walczyć o 5 grantów w kategoriach specjalnych: „Budujemy relacje”, „Stosujemy nowe technologie”, „Myślimy nieszablonowo”, „Działamy z sercem”, „Prezentujemy projekt”. Szczegóły znajdziecie w zakładce nagrody.

Przejdź na stronę Projekt z klasą i weź udział w konkursie.

Konkurs
Podziel się