Javascript is required

Stresu nie da się zdezynfekować

03.04.2024

WebinariumWiedza i rozwójWsparcie psychologiczne
Podziel się

Jakie znaczenie ma jakość relacji dziecka i jego najbliższych oraz jak zadbać o jego poczucie bezpieczeństwa? Zapraszamy do obejrzenia szkolenia on-line przygotowanego przez Annę Hryniewicz.

Program szkolenia:

  • Rodzina to źródło − o tym, jakie znaczenie ma jakość relacji dziecka i jego najbliższych dla życia młodego człowieka w przyszłości.
  • Mózg i jego wymagania na różnych etapach rozwoju − o tym, jak rodzice mogą wspierać ten rozwój i że trawa, którą się ciągnie do góry, nie rośnie szybciej.
  • Bezpieczeństwo jako podstawowa potrzeba mózgu − o tym, dlaczego wymogi epidemiczne to nie wakacje i jak odpowiedzieć na oczekiwania dzieci.
  • Zrozumieć dziecko − o tym, jak ważna jest intuicja i czułość najbliższych, świadomość priorytetów i jak „jeść słonia po kawałku”.


Anna Hryniewicz
 jest psychologiem z doświadczeniem zawodowym zdobywanym w publicznych i prywatnych placówkach związanych z pomocą psychologiczną, edukacją i rozwojem osobistym. Prowadzi szkolenia dla szkół, przedszkoli i żłobków w oparciu o autorski program „Edukacja to relacja" oraz „Zabawy Fundamentalne” C. Rose. Prowadzi również coaching dla rodziców.


Obejrzyj:
WebinariumWiedza i rozwójWsparcie psychologiczne
Podziel się