Javascript is required

Stwórz pomysłowe dekoracje bożonarodzeniowe z drukarką 3D

14.04.2024

Laboratoria przyszłości
Podziel się

Świąteczne dekoracje to obowiązkowe elementy wystroju. Sprawiają, że w domu panuje wyjątkowy klimat, pełen radości i oczekiwań na pierwszą gwiazdkę. Boże Narodzenie zbliża się do nas wielkimi krokami, dlatego to dobry moment na rozpoczęcie przygotowań. Nawet zwykłe i małe dekoracje świąteczne są w stanie całkowicie odmienić wizerunek naszego mieszkania i wprawić w radosny nastrój.

W tym roku chcemy zaproponować Państwu kreatywne pomysły na przyozdobienie mieszkania, dzięki ozdobom wydrukowanym na drukarce 3D. Wspólnie z firmą Omni3D przygotowaliśmy dla Państwa kilka gotowych pomysłów do wydruku.

Jakie kolory filamentów będą najlepsze?W święta dominują takie kolory jak czerwony, biały, zielony, złoty czy srebrny. W związku właśnie w tych kolorach proponujemy stworzenie dekoracji na choinkę, do stroika czy do kuchni.

Świąteczne piernikiZnudziły Ci się standardowe foremki w sklepie? Stwórz wyjątkowe pierniki, wykorzystując nasze autorskie modele foremek do pieczenia. Ciastek z guzikami czy głowa renifera? Sam zdecyduj, jaki kształt będzie najlepszy! Pamiętaj o udekorowaniu wypieku lukrem lub cukierniczymi dodatkami. 

Bombki na choinkęBoże Narodzenie to idealnym pretekst, aby odpuścić i raz w roku zaszaleć z ozdobami. Gotowe modele bombek wydrukuj w kilku kolorach i udekoruj nimi świąteczne drzewko w domu, w ogrodzie lub w sali lekcyjnej! 

Stroiki bożonarodzenioweUlubiona dekoracja drzwi wejściowych na Boże Narodzenie to oczywiście wieniec bożonarodzeniowy. Niewielki stroik świąteczny z gałązek, czerwonych wstążeczek i wydrukowanych elementów ozdobi niejedne drzwi. Możesz go również zawiesić nad kominkiem albo położyć na stole. Taka dekoracja z pewnością zachwyci gości!

Wykorzystaj nasze pomysły!Zainspiruj się gotowymi projektami bombek, ozdób świątecznych lub foremek do pieczenia. Nasze autorskie projekty zostały przygotowane z myślą o najmłodszych, korzystających z drukarek Omni3D. Pobierz wybrany model, zgraj go na pendrive i gotowe!

Dwa świąteczne modele gotowe do wydruku na drukarce Omni200 - oferowanej przez Nową Erę w ramach programu Laboratoria Przyszłości - znajdą Państwo poniżej, w sekcji Do pobrania

Wszystkie modele dostępne są dla użytkowników drukarek Omni po zalogowaniu na strefę dydaktyczną OMNI3D: https://bit.ly/3AYW7Uy

Niech ten czas Świąt Bożego Narodzenia wypełni się w 3 wymiarach :-)

#Omni3D

Do pobrania:Gotowe projekty do pobrania dla Drukarki Omni200

Laboratoria przyszłości
Podziel się