Javascript is required
Przejdź do treści głównej
header image

Terapia uwagi słuchowej. Studia przypadków

Zamów bezpłatną publikację

Terapia uwagi słuchowej − czy naprawdę działa?Metoda stymulacji uwagi słuchowej wykorzystana w programie UWAGA SŁUCHOWA PRO i opracowana przez profesora Alfreda Tomatisa zrewolucjonizowała wiele obszarów terapeutycznych, a także naukę języków obcych. Terapia oparta o odkrycia prof. A. Tomatisa to odpowiedź na potrzeby dzieci i dorosłych z różnymi trudnościami: dysleksją, dysgrafią, wadami słuchu i mowy, problemami z emisją głosu, zaburzeniami koncentracji uwagi czy też pamięci, zaburzeniami ze spektrum autyzmu, ADHD. Rewolucyjne badania profesora Tomatisa są kontynuowane przez Jozefa Vervoorta, a z tej metody terapii korzystają obecnie specjaliści w 40 krajach na całym świecie.

Zamów publikację bezpłatnie

W publikacji Terapia uwagi słuchowej w oparciu o metodę prof. Alfreda Tomatisa. Studia przypadków z polskich szkół, przedszkoli i gabinetów terapeutycznych, oddaliśmy głos terapeutom metody i praktykom pracującym w placówkach, a także rodzicom dzieci – uczestników zajęć terapeutycznych. W publikacji znajdziesz:

  • 10 studiów przypadków zastosowania terapii przy różnych trudnościach lub specjalnych potrzebach edukacyjnych, u dzieci i osób dorosłych,
  • opinie rodziców dzieci objętych terapią,
  • wprowadzenie do metody terapii uwagi słuchowej. 

Zastanawiasz się, w jaki sposób UWAGA SŁUCHOWA PRO mogłaby pomóc Twoim uczniom, pacjentom lub podpopiecznym? Zastanawiasz się, w jakim stopniu inwestycja w innowacyjny system UWAGA SŁUCHOWA PRO zwiększy konkurencyjność Twojej placówki i poprawi skuteczność i komfort nauki uczniów? Szukasz kompleksowego rozwiązania do pracy z dziećmi w każdym wieku i z osobami dorosłymi? 

Wypełnij poniższy formularz podając dane adresowe, a bezpłatnie otrzymasz publikację Terapia uwagi słuchowej w oparciu o metodę prof. Alfreda Tomatisa. Studia przypadków z polskich szkół, przedszkoli i gabinetów terapeutycznych. 

Przekonaj się, dlaczego UWAGA SŁUCHOWA PRO znajdzie zastosowanie również w Twojej placówce!

Formularz