Javascript is required

Tradycyjnie i cyfrowo – współczesne metody nauczania w klasach 1–3

20.02.2019

Szkoła podstawowaNauka zdalnaEdukacja wczesnoszkolna
Podziel się
Tradycyjnie i cyfrowo – współczesne metody nauczania w klasach 1–3

Retransmisja webinarium o metodach nauczania w klasach 1-3.

Program webinarium:

W czasie spotkania Agnieszka Kacprowicz i Tomasz Rożek przyjrzą się temu, jak wygląda praca codzienna nauczyciela oraz w jaki sposób technologia może pomóc w przekazywaniu wiedzy i usprawnieniu procesu nauczania. Odpowiedzą między innymi na pytania:

  1. Kim jest współcześnie nauczyciel i jak prowadzi lekcje?
  2. Co (i czy w ogóle) dały nam rozwój technologiczny oraz doświadczenie pandemii?
  3. Jak zainteresować uczniów nauką w klasach 1-3?

O prowadzących:

Agnieszka Kacprowicz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej od 22 lat. Obecnie wychowawca klasy trzeciej. Wykładowca na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w WSB w Toruniu. Prowadzi wykłady, szkolenia dla rad pedagogicznych z zakresu Technologii informacyjno-komunikacyjnej w nauczaniu.

Tomasz Rożek – z wykształcenia jest fizykiem, ale z zawodu – dziennikarzem naukowym. Doktorat napisał z nauk fizycznych (o specjalności: fizyka jądrowa) na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego oraz w instytucie Forschungszentrum w Jülich. Prowadzi warsztaty, wykłady, a także „Fundację Nauka. To lubię”, której misją jest popularyzacja nauki i nowych technologii, zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci, oraz nauka krytycznego myślenia.

Obejrzyj webinarium:

Szkoła podstawowaNauka zdalnaEdukacja wczesnoszkolna
Podziel się