Javascript is required

Twoje mocne strony: trzy słowa, które wiele znaczą

28.11.2018

Podziel się

Zauważyliście? Przy logotypie Nowej Ery pojawiło się hasło, które będzie nam od teraz towarzyszyć. To więcej niż słowa, to esencja tego, co dla nas najważniejsze: wspieranie rozwoju dzieci i nauczycieli, budzenie talentów, umacnianie potencjałów, rozwijanie pasji. Postanowiliśmy o tym głośno powiedzieć, bo jesteśmy z tego dumni.

Wartości, które łączą

Wierzymy, że każdy człowiek jest wyjątkowy. Każdy ma zdolności i predyspozycje, które należy dostrzec. Pasje i marzenia czekające na realizację. Mocne strony warte rozwijania. Doskonalenie się i poszukiwanie najlepszych rozwiązań to wartości istotne dla nas wszystkich: wyjątkowych, pełnych pasji nauczycieli, innowacyjnych dyrektorów, uważnych rodziców, pasjonatów edukacji i ekspertów tworzących rozwiązania Nowej Ery. No i oczywiście także dla ciekawych świata, pełnych energii dzieciaków i nastolatków – bo to one są najważniejsze. Od ponad 25 lat realizujemy pomysł na przyjazną i skuteczną edukację, która pomaga dostrzec i rozwinąć potencjał drzemiący w każdym człowieku. Mamy wielkie szczęście, że jesteście z nami! 

Nowa Era to więcej niż nazwa

Staramy się, aby rozwiązania Nowej Ery pomagały Wam odkrywać swe mocne strony i konsekwentnie je rozwijać. Cieszy nas, gdy idziecie śmiało naprzód ku własnym marzeniom, celom i sukcesom. Staramy się zrobić wszystko, aby Was w tym wspierać.

Twoje mocne strony

To słowa, które każdego dnia mają przypominać o tym, co najważniejsze: o potencjale drzemiącym w uczniach, o aktywnie wspierających ich rodzicach, o pasji leżącej u podstaw nauczycielskiego powołania, o misji motywującej dyrektorów przedszkoli i szkół do doskonalenia ich funkcjonowania „Twoje mocne strony” to także rozwiązania, które tworzymy dla Was – strony podręczników, strony książek i czasopism, ale także strony internetowe i rozwiązań multimedialnych. Te strony towarzyszą milionom dzieci, nastolatków każdego dnia… w przedszkolu, w szkole, w domu… po prostu w życiu. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Podziel się