Javascript is required

Wiemy, które pomysły okazały się szczęśliwe w 13. edycji „Projektantów edukacji”!

21.09.2022

Projektanci edukacji
Podziel się
Papierowy samolot na tle nieba.

Z przyjemnością informujemy, że jury 13. edycji konkursu „Projektanci edukacji” spośród 502 nadesłanych pomysłów na projekty edukacyjne wyłoniło 30 zwycięskich. Kolejnych 9 pomysłów wybrali internauci. Łącznie przyznanych zostało więc 39 grantów finansowych, które pomogą zmienić naukę w przygodę. Serdecznie gratulujemy uczestnikom i laureatom!

Do projektu jeden krok 

Ogłoszenie zwycięzców pierwszego etapu konkursu i następujący zaraz potem początek drugiego to ten magiczny moment, gdy zgłoszone na konkurs pomysły krystalizują się i przeobrażają w projekty. Laureaci już za moment przystąpią do dalszej pracy z nowym zapałem – bogatsi nie tylko o granty finansowe i dyplomy, ale też o pewność siebie i wiarę w sukces. Z kolei ich placówki zostaną wpisane na Mapę Dobrze ZaPROJEKTowanej Edukacji, co może być impulsem do działania i inspiracją dla pozostałych uczniów. Udział w Projektantach edukacji świadczy przecież o kreatywności, twórczej odwadze i gotowości do poszukiwania nowych edukacyjnych ścieżek… a to cechy, które łatwo się rozprzestrzeniają! Aby sprawdzić, gdzie mieszka inspiracja i jakie pomysły zostały w tym roku docenione przez jury i internautów, zobacz niżej!  

Rusza wyścig o Złote Granty 

W tegorocznej, 13. edycji konkursu do kreatywnej rywalizacji przystąpili uczniowie w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3 szkoły podstawowej, klasy 4-8 szkoły podstawowej oraz wszystkie klasy szkoły ponadpodstawowej. Wszyscy sprawili się znakomicie! Niewątpliwie pomógł w tym koniec obostrzeń pandemicznych – grupy projektowe znów mogły pracować razem, kontaktować się swobodnie, konsultować rozwiązania z nauczycielami-liderami.  

Teraz, gdy znamy już zwycięzców 1. etapu tegorocznej edycji, czas na 2. etap! Do zdobycia nadal pozostaje 5 Złotych Grantów po 3000 zł. Przypominamy, że w drugim etapie mogą brać udział wszyscy uczestnicy i zwycięzcy pierwszego etapu (z tym że dla laureatów udział w 2. etapie jest obowiązkowy). Drugą część formularza zgłoszeniowego odblokujemy 16 stycznia, a czas na realizację projektu upłynie 17 kwietnia 2023.  

Oto lista zwycięzców pierwszego etapu 13. Edycji „projektantów edukacji”: 

NAGRODY JURY 

Szkoła podstawowa, klasy 1 – 3  

Szkoła podstawowa, klasy 4 – 8 

Szkoła ponadpodstawowa 

NAGRODY INTERNAUTÓW 

Laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!  

Wszystkich zapraszamy do udziału w drugim etapie konkursu.  

Zrealizujcie swoje projekty (laureaci obowiązkowo) i walczcie o Złote Granty! 

Projektanci edukacji
Podziel się