Javascript is required

Wybraliśmy Look, bo...

Autor: Aleksandra Marchwian, 26.04.2024

Podziel się

Drodzy Rodzice, w naszej szkole realizujemy program oparty na podręcznikach “Look” od National Geographic Learning. To program, który pozwala naszym uczniom poznawać świat, a przy tym szybko i skutecznie rozwijać swoje kompetencje językowe. Jesteśmy dumni z naszego wyboru i chcemy podzielić się z wami naszym “why”*! Do rzeczy, więc wybraliśmy “Look”, bo...

… ambitnie podchodzimy do nauki języka. 

“Look” to połączenie ambitnych treści z ciekawymi tematami i niebanalnymi zadaniami. Nasi uczniowie uczą się szybko i skutecznie, ale nie zapominamy przy tym o dobrej zabawie i radości, którą nauka języka powinna przynosić. Otwieramy przed waszymi dziećmi wiele drzwi – program, który realizujemy pozwoli im z jednej strony swobodnie komunikować się w języku angielskim, z drugiej śmiało podchodzić do egzaminów językowych, z gwarancją dobrego wyniku. 

… nasi uczniowie lubią tematy, z którymi mogą się utożsamiać. 

Tematy poruszane w “Looku” są tylko pozornie typowe. To niesamowite w jak zupełnie inny sposób można spojrzeć na ubrania, zawody czy jedzenie, jeśli powiąże się je z materiałami National Geographic Learning! Chcemy, by wasze dzieci dostrzegały różnorodność świata i uczyły się o tym, jak ciekawa może być przyroda i kultura z najdalszych zakątków ziemi. Uczniowie niemal na każdej lekcji dowiadują się czegoś nowego i uzupełniają swoją wiedzę o świecie, a wszystko to w języku angielskim! 

… stawiamy na nowoczesne rozwiązania. 

Uwielbiamy nowoczesne technologie, a “Look” pomaga nam wprowadzać je podczas zajęć językowych z waszymi dziećmi. Podręcznik napakowany jest cyfrowymi komponentami, które sprawiają, że nasza praca jest ciekawsza i prostsza, a dedykowaną aplikację uczniowie mogą mieć w swoim telefonie i korzystać z niej w każdej chwili. Sama budowa podręcznika też jest bardzo nowoczesna! Podręcznik jest nieprzegadany i pozostawia nam przestrzeń na wprowadzanie własnych treści i rozwiązań — co uwielbiamy! I to video z bohaterami z całego świata w wieku naszych uczniów... bajka! 

… uczymy przyszłych liderów! 

“Look” zachęca do dyskusji, wyrażania własnego zdania i sięgania głębiej, szukania tego, czego jeszcze nie wiemy, a chcemy się nauczyć. Podczas zajęć pracujemy w parach, w grupach, tworzymy wspólne projekty i jeździmy na “szkolne wycieczki” do pięknych miejsc na świecie. Chcemy zachęcać wasze dzieci do kreatywności i używania języka angielskiego do swobodnych wypowiedzi na każdy temat. Wierzymy, że dzięki temu wesprzemy ich w budowaniu swojej pewności siebie, tak potrzebnej w dzisiejszym świecie. 

 

*”why” to nasz powód, dla którego wybraliśmy ten podręcznik 

Podziel się