Javascript is required

Zaproszenie i ogłoszenie pod lupą - jak uczyć wyznaczników użytkowych form wypowiedzi w klasie 4. Część 2

02.02.2022

Szkoła podstawowaJęzyk polskiWebinarium
Podziel się
Zaproszenie i ogłoszenie pod lupą - jak uczyć wyznaczników użytkowych form wypowiedzi w klasie 4. Część 2

Zapraszamy na webinarium o formach użytkowych.

W programie webinarium:

  1. Podczas webinaru dowiemy się, jak pracować na lekcji języka polskiego w klasie IV szkoły podstawowej dotyczącej rozwijania u uczniów umiejętności pisarskich związanych z tworzeniem krótkich form użytkowych.
  2. Zastanowimy się, jak przedstawić uczniom cele tworzenia życzeń, zaproszeń, pozdrowień i ogłoszeń, a także jak atrakcyjnie omówić ich składniki.
  3. Omówimy techniki trenowania pisania krótkich form z wykorzystaniem narzędzia NEON, które poprzez swoje możliwości wspomaga uczniów w doskonaleniu umiejętności pisarskich zgodnie z hasłem „ćwiczyć, bawić się, grać”.

O prowadzącej:

Aleksandra Szwagrzyk-Dalasińska – nauczycielka języka polskiego w szkole podstawowej oraz lektorka języka polskiego dla obcokrajowców (w organizacjach pozarządowych, na uczelniach i w szkołach). Pracuje jako redaktorka materiałów dydaktycznych dla nauczycieli. Wykładowczyni na studiach podyplomowych z zakresu glottodydaktyki i polonistyki. Szkoleniowiec z zakresu języka polskiego jako obcego (kursy dla nauczycieli z zakresu nauczania języka polskiego jako obcego), autorka zadań na platformy internetowe. Egzaminatorka na państwowym egzaminie z języka polskiego jako obcego.

Obejrzyj webinarium:

Szkoła podstawowaJęzyk polskiWebinarium
Podziel się