Javascript is required

Zaproszenie i ogłoszenie pod lupą – jak uczyć wyznaczników użytkowych form wypowiedzi w klasie 4. Część 3

02.02.2022

Szkoła podstawowaJęzyk polskiWebinarium
Podziel się
Zaproszenie i ogłoszenie pod lupą – jak uczyć wyznaczników użytkowych form wypowiedzi w klasie 4. Część 3

Zapraszamy na trzecią część webinarium o formach użytkowych.

W programie webinarium:

  1. Podczas webinaru dowiemy się, jak pracować z uczniami po przeprowadzeniu lekcji języka polskiego w klasie IV szkoły podstawowej dotyczących tworzenia życzeń, pozdrowień, zaproszenia i ogłoszenia.
  2. Porozmawiamy na temat diagnozy – co sprawdzać i jak, żeby ocena odpowiadała umiejętnościom? Porozmawiamy o tym, jak wykorzystać do procesu oceniania system NEON.
  3. Poruszymy kwestię zadań domowych: jak i co sprawdzać, aby skontrolować to, co chcemy, wykorzystując narzędzia NEON-a – m.in. interaktywne zadania domowe.

O prowadzącej:

Aleksandra Szwagrzyk-Dalasińska – nauczycielka języka polskiego w szkole podstawowej oraz lektorka języka polskiego dla obcokrajowców (w organizacjach pozarządowych, na uczelniach i w szkołach). Pracuje jako redaktorka materiałów dydaktycznych dla nauczycieli. Wykładowczyni na studiach podyplomowych z zakresu glottodydaktyki i polonistyki. Szkoleniowiec z zakresu języka polskiego jako obcego (kursy dla nauczycieli z zakresu nauczania języka polskiego jako obcego), autorka zadań na platformy internetowe. Egzaminatorka na państwowym egzaminie z języka polskiego jako obcego.

Obejrzyj webinarium:

Szkoła podstawowaJęzyk polskiWebinarium
Podziel się