Javascript is required

Zbadaliśmy 1200 rodziców przedszkolaków. Oto wyniki.

20.05.2024

Przedszkolne pryzmaty
Podziel się

Podczas konferencji „Przedszkolne pryzmaty” prezentującej w 2023 roku pierwszą edycję naszego raportu najczęstszą reakcją nauczycieli było zdanie: „A co na to wszystko rodzice?”. Przedszkole nie może przecież działać skutecznie bez współpracy z rodzicami, więc rodzic jest tu koniecznym i ważnym partnerem.

Podczas konferencji „Przedszkolne pryzmaty” prezentującej w 2023 roku pierwszą edycję naszego raportu najczęstszą reakcją nauczycieli było zdanie: „A co na to wszystko rodzice?”. Przedszkole nie może przecież działać skutecznie bez współpracy z rodzicami, więc rodzic jest tu koniecznym i ważnym partnerem. W tym roku postanowiliśmy zatem wrócić do Was z odpowiedziami na to i podobne pytania.

Zbadaliśmy ponad 1200 rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i zapytaliśmy ich o to, jak się czują jako rodzice, jak podchodzą do swojej roli, jak postępują wobec swoich dzieci i czego oczekują od przedszkola. Oddajemy w Wasze ręce raport, który pokazuje, jak rodzice postrzegają wychowanie przedszkolaka i rolę przedszkola, kiedy i dlaczego rodzice są partnerami chętnymi do współpracy z przedszkolem, a kiedy wręcz odwrotnie, i dlaczego tak się dzieje. Przede wszystkim jednak zawarliśmy w tym raporcie porady i wskazówki potrzebne do budowania owocnej współpracy nauczycieli wychowania przedszkolnego i rodziców dla dobra dzieci.

Życzymy miłej lektury!

Sprawdź raport!

 

Przedszkolne pryzmaty
Podziel się