Javascript is required
header image

E-rozwiązania

Cyfrowe wsparcie dla nauczycieliSprawdź

NEON. Włącz nauczanie

szkoła podstawowa

Przestrzeń oferująca nauczycielowi i uczniowi to, co najlepsze wśród tradycyjnych i cyfrowych rozwiązań edukacyjnych. Dostępny dla klas 1, 4 i 7 szkoły podstawowej.
Sprawdź

Dla nauczyciela

edukacja przedszkolna i szkolna

Materiały dydaktyczne i pomoce edukacyjne, podzielone na kategorie: dokumentacja nauczyciela, prowadzenie lekcji, sprawdzanie wiedzy, materiały prezentacyjne i rozwojowe.
Sprawdź

Generator testów

szkoła podstawowa i ponadpodstawowa

Baza zadań i testów do 11 przedmiotów stanowiąca niezbędne narzędzie w pracy nauczyciela. Ułatwia systematyczną kontrolę postępów uczniów. Pozwala skrócić czas potrzebny do przygotowania materiałów sprawdzających wiedzę.
Sprawdź

NOWA Teraz Matura

szkoła ponadpodstawowa

Portal wspierający przygotowanie do matury. Zawiera materiały cyfrowe, które wspierają rozumienie, powtarzanie i sprawdzanie znajomości treści maturalnych.
Sprawdź

Multiteki i multibooki

szkoła podstawowa

Elektroniczne wersje podręczników i biblioteki zasobów multimedialnych pomocne w organizacji urozmaiconych i efektywnych dydaktycznie zajęć w ośmioletniej szkole podstawowej. Ułatwiają wizualizowanie ważnych zagadnień i sprzyjają zainteresowaniu uczniów tematem.
Sprawdź

Multiteki

szkoła ponadpodstawowa

Biblioteki zasobów multimedialnych pomocne w organizacji urozmaiconych i efektywnych dydaktycznie zajęć w szkołach ponadpodstawowych. Ułatwiają wizualizowanie ważnych zagadnień i sprzyjają zainteresowaniu uczniów tematem.
Sprawdź

ONEbook+

szkoła podstawowa

Innowacyjne oprogramowanie do tablic interaktywnych wspierające pracę nauczyciela języka angielskiego i niemieckiego.
Sprawdź

Diagnoza Nowej Ery

edukacja szkolna

Zestaw narzędzi diagnostycznych do cyklicznych i miarodajnych badań postępów oraz do oceny poziomu przygotowania uczniów do egzaminu zewnętrznego.
Sprawdź

Specjalne potrzeby edukacyjne

edukacja przedszkolna i szkolna

Programy multimedialne wydawane pod marką eduSensus to nowoczesne narzędzia dla nauczycieli w edukacji przedszkolnej i szkolnej, a także pedagogów specjalnych, terapeutów i logopedów, poświęcone specjalnym potrzebom edukacyjnym.
Sprawdź

Wirtualne Laboratorium

szkoła podstawowa

Dobrze wyposażona pracownia chemiczna to ważny element w nauczaniu chemii. Często słabe zaplecze laboratoryjne jest przeszkodą do samodzielnego wykonywania doświadczeń przez uczniów. Rozwiązaniem jest Wirtualne Laboratorium Empiriusz.
Sprawdź

Tyci Tukan i przedszkolaki

wychowanie przedszkolne

„Tyci Tukan i przedszkolaki” to zestaw materiałów edukacyjnych uzupełniony interaktywnymi ćwiczeniami, filmami i piosenkami stworzony dla dzieci w wieku przedszkolnym, podzielony na trzy poziomy: I,II, III, uzupełniony zajęciami na temat emocji.