Javascript is required
header image

Programy multimedialne eduSensus

Teraz z książkami dla dzieci

Multimedia z książkami dla dzieciNowoczesne multimedia eduSensus teraz z inspirującymi książkami dla dzieci

Zamów wybrany program multimedialny eduSensus, a otrzymasz przepięknie ilustrowane książki dla dzieci wydawnictwa Nowa Era, które:

  • wspierają rozwój dziecka,
  • pomagają rozwijać kompetencje społeczne,
  • zachęcają dzieci do nauki czytania i samodzielnego poznawania świata.

Wykorzystaj książki jako dodatkową pomoc dydaktyczną lub terapeutyczną!

Moc emocji


Nowoczesny program do rozwijania kompetencji emocjonalno-społecznych dzieci. Wspiera nauczycieli w realizacji podstawy programowej w zakresie rozwoju kompetencji społecznych i emocjonalnych a także w realizacji obowiązku udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole i przedszkolu.

+ pamiętnik Bajetana Hopsa, który rozwija wyobraźnię, kształtuje wrażliwość i wspomaga pracę z tekstem

Śmiało do szkoły!

Program wspierający nauczycieli w zapobieganiu trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia u dzieci 5- i 6-letnich przygotowujących się do podjęcia nauki w szkole. Zawiera bogaty zestaw ćwiczeń multimedialnych, w tym ćwiczeń słuchowych – solidny fundament do opanowania umiejętności czytania i pisania.

+ seria 3 Książkogier przygotowanych przez redakcję Świerszczyka – książek rozwijających poszczególne  umiejętności dziecka poprzez bajki, zabawy i łamigłówki, a jednocześnie gier angażujących do wspólnej zabawy

Wspomaganie rozwoju PRO

Najobszerniejszy na rynku program do wczesnego wspomagania rozwoju, oraz terapii zaburzeń funkcji poznawczych i percepcyjno-motorycznych.

+ „Ukryte słowa”, czyli pełne humoru wiersze genialnej poetki Małgorzaty Strzałkowskiej z ilustracjami zastępującymi niektóre słowa, a także kartonową strzałką ułatwiającą samodzielne czytanie.

Kontakt