Znacie Mówtaki? To przyjazne stworki, które towarzyszą dzieciom i wspierają logopedów w terapii logopedycznej od ponad 15 lat — to bohaterowie serii programów LOGOPEDIA PRO.
Czas powiększyć rodzinę Mówtaków - chcemy to zrobić z Waszą pomocą!

 

Zasady konkursu "Nowa paka Mówtaka!"

To proste:

 1. Celem konkursu jest wymyślenie nazwy − imienia dla nowego Mówtaka. Obecne postaci wraz z imionami znajdziesz na grafice obok. Czekamy na zupełnie nowe propozycje, odnoszące się do logopedii, mowy lub języka.
 2. Logopedo! Do konkursu możesz przystąpić samodzielnie lub zaprosić do wspólnej zabawy swoich pacjentów. Nagrody za najciekawsze propozycje otrzyma zarówno dziecko, jak i prowadzący terapię logopeda. 
 3. Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy za pośrednictwem formularza na dole strony. Logopeda wypełnia formularz również w imieniu dziecka.

Czekamy tylko do 10 sierpnia. Najciekawsze propozycje w przyszłości powiększą rodzinę Mówtaków! 

 

Przejdź do formularza zgłoszeniowego

Do pobrania:

Plakaty konkursowe do druku - powieś w swojej placówce lub gabinecie.

Nagrody dla logopedów

Kategoria: LOGOPEDA

1. miejsce - nagroda główna

Najciekawsze, najbardziej inspirujące, zabawne lub przewrotne imię Mówtaka zasługuje na główną nagrodę. 

Jest nią program Mówiące Obrazki z serii LOGOPEDIA PRO o wartości 1499 zł, wspomagający nabywanie języka oraz terapię dzieci z zaburzeniami mowy i słuchu.

Program jest szczególnie pomocny w terapii dzieci z:

 • zaburzeniami rozwoju języka i słuchu,
 • opóźnionym rozwojem mowy,
 • zaburzeniami ze spektrum autyzmu,
 • niepełnosprawnością intelektualną lub innymi zaburzeniami,
 • opóźnionym rozwojem funkcji poznawczych.

W zestawie:

 • pendrive z programem multimedialnym o statusie wyrobu medycznego,
 • profesjonalny mikrofon,
 • przewodnik metodyczny zawierający propozycje scenariuszy zajęć oraz zestaw 150 terapeutycznych łamigłówek, zagadek i wierszyków.

Dowiedz się więcej o programie LOGOPEDIA PRO — Mówiące Obrazki.

Kategoria: LOGOPEDA

2. miejsce

Prezentujemy nagrodę za zajęcie drugiego miejsca - oto roczna prenumerata online magazynu "Forum Logopedy" oraz wejściówka na Kongres Logopedów 2020. Potężna dawka praktycznej wiedzy dla logopedy, który dba o swój rozwój, śledzi trendy i chętnie czerpie wiedzę z doświadczeń innych specjalistów. 

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo FORUM MEDIA POLSKA, wydawca FORUM LOGOPEDY.

Kategoria: LOGOPEDA

3. miejsce

Uwielbiane przez dzieci pacynki logopedyczne zrobią furorę w Twoim gabinecie logopedycznym. Zestaw 3 perfekcyjnie wykonanych pacynek to nagroda za zajęcie trzeciego miejsca w konkursie "Nowa paka Mówtaka". Zaproponuj dziecku zabawę, która jest najefektywniejszą formą nauki dla najmłodszych.

Fundatorem nagrody jest MOOWI.

Przejdź do formularza zgłoszeniowego

Nagrody dla dzieci

Kategoria: DZIECKO

1. miejsce - nagroda główna

CALMEAN SPORT to wodoszczelny (IP67) smartwatch GPS dla dzieci, o atrakcyjnym sportowym designie. Ma wzmocnioną, solidną kopertę, dzięki czemu jest bardziej odporny na zniszczenia i uszkodzenia. Posiada aż 3 moduły do lokalizowania (GPS, WiFi i LBS, a także aGPS), przez co lokalizacja jest szybka i precyzyjna, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Smartwatch posiada wszystkie istotne funkcje ochrony rodzicielskiej:

 • Możliwość połączeń tak jak telefon
 • Nasłuch otoczenia dziecka
 • Lokalizowanie dziecka
 • Ustalanie stref bezpieczeństwa (geo-fencing)
 • Wezwanie pomocy (przycisk SOS)

Posiada także dodatkowe funkcje, ułatwiające kontakt z dzieckiem oraz rozszerzające możliwości korzystania z zegarka: stoper, aparat fotograficzny, czat, wirtualne nagrody, budzik, krokomierz i liczenie kalorii.

Karta SIM z rocznym abonamentem w prezencie!

Fundatorem nagrody jest CALMEAN.

Kategoria: DZIECKO

2. miejsce

Nagroda za drugie miejsce w konkursie gwarantuje mnóstwo zabawy. To 3 książki pełne gier i łamigłówek wydawnictwa Nowa Era, a także zestaw akcesoriów dla małych artystów. Każde dziecko znajdzie w nim najpotrzebniejsze artykuły do wykonania różnorodnych prac plastycznych – począwszy od kredek, farb, plasteliny, czy nożyczek.

Fundatorami nagród są:

St. Majewski, wlaściciel marki BAMBINO.

Wydawca miesięcznika dla dzieci "Świerszczyk".

Kategoria: DZIECKO

3. miejsce

Trzecie miejsce to wciąż miejsce na podium! Nagrodzony uczestnik otrzyma magazyn pełen łamigłówek, przygotowany przez redakcję miesięcznika "Świerszczyk", a także zestaw pełen akcesoriów plastycznych Bambino. Rozwój motoryki małej przyniesie w terapii logopedycznej same korzyści!

Fundatorami nagród są: 

St. Majewski, właściciel marki BAMBINO.

Wydawca miesięcznika dla dzieci "Świerszczyk".

Przejdź do formularza zgłoszeniowego

Prześlij zgłoszenie konkursowe

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 146 D, 02-305 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000031950, posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP 527-13-74-376, REGON 012186107, kapitał zakładowy w wysokości 627 900 PLN, kontakt: e-mail nowaera@nowaera.pl, tel. 801 88 10 10 lub 58 721 48 00.

Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych dostępna jest pod adresem: https://www.nowaera.pl/kontakt#contact-form

Partnerzy