Javascript is required
header image

Przedszkolne PRYZMATY

Edycja 2023

Konferencja dla Dyrektorów i Nauczycieli wychowania przedszkolnego„Przedszkolne pryzmaty” to inspirująca konferencja dla Dyrektorów i Nauczycieli wychowania przedszkolnego, podczas której goście – eksperci z zakresu pedagogiki, psychologii, neurodydaktyki, motywacji – dzielą się z uczestnikami wiedzą i spostrzeżeniami dotyczącymi współczesnego przedszkola. Punktem wyjścia do tych rozmów jest raport „Przedszkolne pryzmaty” przygotowany przez pracownię badań i rozwiązań strategicznych „Synergion” oraz wydawnictwo Nowa Era.

Zobacz relację z konferencji!Raport z badania 2023Raport „Przedszkolne pryzmaty” został przygotowany na podstawie badania przeprowadzonego przez pracownię badań i rozwiązań strategicznych „Synergion” na zlecenie wydawnictwa Nowa Era. W badaniu wzięli udział rodzice, nauczyciele i dyrektorzy przedszkoli.

Raport pozwala spojrzeć, jak dziś funkcjonuje świat przedszkolny wokół dziecka: Jakie są wspólne dążenia, pragnienia, marzenia osób, które go tworzą – co je łączy? Jakie są różnice postaw, nieporozumienia, rozbieżności? W jakiej kondycji jest to środowisko i co obiektywnie ogranicza jego funkcjonowanie?

Premiera raportu jest zaplanowana na 18 marca 2023 r.
Każdy uczestnik konferencji „Przedszkolne pryzmaty” będzie mógł pobrać raport.