Javascript is required

Hello Explorer
Seria edukacyjna dla szkoły podstawowej 1-3

Seria Explorer to bogactwo spójnych rozwiązań edukacyjnych i gwarancja zajęć, które poszerzają słownictwo bazowe, zachęcają uczniów do poznawania świata i uczą tolerancji wobec innych kultur.

Elementy seriiBrak wyników!

Dlaczego warto wybrać serię Hello Explorer?
Autentyczne materiały

Materiały National Geographic, dzięki którym uczniowie „otwierają okno na świat” i uczą się tolerancji wobec innych kultur.


Uczymy pozytywnie i angażująco

Nasza seria zawiera elementy grywalizacji w postaci punktów i pucharów, które wzmacniają motywację i zaangażowanie. Cyfrowa publikacja Mapy Przygód ułatwi rozwijanie zasobów słownictwa uczniów. To aż 150 gier i zabaw oraz 30 zasobów dodatkowych w formie video i pokazów slajdów dla pierwszej klasy.

 


Wspólna praca

Każdy rozdział zawiera lekcję z Class project, które motywują do wspólnej nauki i uczą pracy w grupie.

E-rozwiązania dla Twojej seriiSprawdź
NEON

NEON

Praktyczne i intuicyjne w obsłudze narzędzie współpracy nauczyciela z uczniem. Zostało zaprojektowane jako wspólna przestrzeń wypełniona różnorodnymi pomocami dydaktycznymi.
Sprawdź
Dla nauczyciela

Dla nauczyciela

Materiały dydaktyczne i pomoce edukacyjne, podzielone na kategorie: dokumentacja nauczyciela, prowadzenie lekcji, sprawdzanie wiedzy, materiały prezentacyjne i rozwojowe.
Sprawdź
Generator testów

Generator testów

Baza zadań i testów stanowiąca niezbędne narzędzie w pracy nauczyciela. Ułatwia systematyczną kontrolę postępów uczniów.