Javascript is required
header image

Język angielski

Szkoła podstawowa 1-8

Klasy 1-3 • Super Heroes

  Wierzymy w pozytywną edukację językową. Stworzyliśmy podręczniki Super Heroes po to, żeby każdy uczeń mógł zostać super bohaterem na miarę swoich talentów i możliwości. Nasi super bohaterowie rosną wraz z uczniami, budując ich poczucie własnej wartości i tworząc wzorzec językowy do naśladowania.
 • Hello Explorer
  Hello Explorer

  Hello Explorer

  Seria „Hello Explorer” dla klas 1–3 to gwarancja zgodności z nową podstawą programową. Autentyczne materiały – filmy, zdjęcia i teksty z zasobów National Geographic ukazują różnorodność i piękno świata, przybliżając uczniom inne kultury.

Klasy 4-8 • Repetytorium 8
  Repetytorium 8

  Repetytorium 8

  Repetytorium 8 to seria do nauki języka angielskiego przygotowana dla uczniów klasy 8 szkoły podstawowej. Pozwala przygotować się do egzaminu ósmoklasisty w rok w ciekawy i motywujący sposób.
 • Super Powers
  Super Powers

  Super Powers

  Seria Super Powers do nauki języka angielskiego w klasach 4-8 szkoły podstawowej powstała z potrzeby kreowania pozytywnej, wspierającej i nowoczesnej edukacji językowej. Z serią tą przygotujesz swoich uczniów do egzaminu ósmoklasisty począwszy od 4-tej klasy.
 • Teen Explorer New
  Teen Explorer New

  Teen Explorer New

  Seria „Teen Explorer New” dla klas 7–8 to nowa edycja bestsellerowego podręcznika dostosowana do potrzeb nauczycieli i uczniów. Autentyczne materiały – filmy, zdjęcia i teksty z zasobów National Geographic ukazują różnorodność i piękno świata, przybliżając uczniom inne kultury.
 • Junior Explorer
  Junior Explorer

  Junior Explorer

  Seria „Junior” dla klas 4–6 to gwarancja zgodności z nową podstawą programową. Autentyczne materiały – filmy, zdjęcia i teksty z zasobów National Geographic ukazują różnorodność i piękno świata, przybliżając uczniom inne kultury.