Obraz1.png

O programie

MOC EMOCJI PRO. Kompetencje emocjonalno-społeczne. Poziom 2 to program multimedialny zawierający 60 lekcji multimedialnych: 240 interaktywnych ćwiczeń oraz 60 multimedialnych materiałów edukacyjnych. 

Materiał nauczania został podzielony na trzy poziomy (odpowiadające grupom wiekowym w klasach 4–8). Zagadnienia ułożono zgodnie z założeniem o systematycznym przyroście wiedzy i rozwoju umiejętności. Na każdym poziomie przewidziano 20 tematów (każdy z nich realizowany jest podczas jednego lub dwóch spotkań z uczniami), co zapewnia materiał dydaktyczny na cały rok szkolny.

W wersji demonstracyjnej dostępne są przykładowe lekcje z każdego poziomu programu.  
demo

Wypróbuj DEMO online

Poziom I

Obejrzyj przykładową lekcję z poziomu I dla uczniów kl. IV: Jak ze sobą rozmawiać?

Czytaj więcej

Poziom II

Obejrzyj przykładową lekcję z poziomu II dla uczniów kl. V-VI: Troszczę się o siebie

Czytaj więcej

Poziom III

Obejrzyj przykładową lekcję z poziomu III dla uczniów kl. VII-VIII: Mam plan

Czytaj więcej

Do pobrania:

Dowiedz się więcej o programie MOC EMOCJI PRO. Kompetencje emocjonalno-społeczne. Poziom 2. Pobierz fragment przewodnika metodycznego wraz ze spisem treści, przykładową kartę pracy i scenariusz zajęć.

Formularz kontaktowy

eduSensus_Moc_Emocji_2.jpgChcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o programie MOC EMOCJI PRO. Kompetencje emocjonalno-społeczne. Poziom 2, na przykład poprzez zdalną prezentację wszystkich możliwości? A może wolisz spotkać się w swojej placówce?

Jesteśmy do dyspozycji! Prosimy o kontakt na spe@nowaera.pl lub o wypełnienie poniższego formularza. 

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 146 D, 02-305 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000031950, posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP 527-13-74-376, REGON 012186107, kapitał zakładowy w wysokości 627 900 PLN, kontakt: e-mail nowaera@nowaera.pl, tel. 801 88 10 10 lub 58 721 48 00.

Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych dostępna jest pod adresem: https://www.nowaera.pl/kontakt#contact-form