Javascript is required
Przejdź do treści głównej

PERCEPCJA SŁUCHOWA I PRZETWARZANIE SŁUCHOWE PROPERCEPCJA SŁUCHOWA I PRZETWARZANIE SŁUCHOWE PRO to program multimedialny, na który składa się ok. 400 multimedialnych ćwiczeń słuchowych do wykorzystania na laptopie wraz z aplikacją terapeuty oraz na tablecie przez ucznia. Program jest polecany do pracy z dziećmi i młodzieżą, od 6 do 15 roku życia, dlatego treści podzielone są na 3 poziomy zróżnicowane według stopnia trudności: 

  • poziom I - kształcenie zintegrowane,
  • poziom II - klasy IV-VI,
  • poziom III - klasy VII-VIII. 

Ćwiczenia słuchowe zawarte w programie pomagają rozwijać takie umiejętności jak lokalizacja i lateralizacja dźwięku, różnicowanie cech dźwięku, rozpoznawanie wzorców dźwiękowych, percepcja i analiza aspektów czasowych sygnału, rozróżnianie dźwięków w obecności sygału zagłuszającego.  

W wersji demonstracyjnej dostępne są przykładowe ćwiczenia o zróżnicowanym charakterze. 

 

 

Do pobraniaDowiedz się więcej o programie PERCEPCJA SŁUCHOWA I PRZETWARZANIE SŁUCHOWE PRO. Pobierz fragment przewodnika metodycznego wraz ze spisem treści, a także listę i opis zawartych w programie ćwiczeń w podziale na poziomy trudności.

Formularz kontaktowyChcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o programie MOC EMOCJI PRO. Kompetencje emocjonalno-społeczne. Poziom 2, na przykład poprzez zdalną prezentację wszystkich możliwości? A może wolisz spotkać się w swojej placówce?

Jesteśmy do dyspozycji! Prosimy o kontakt na spe@nowaera.pl lub o wypełnienie poniższego formularza.