Javascript is required
header image

Strefa inspiracji

Wejdź do „Strefy inspiracji”Inspiracji nigdy dość! Świeże idee też zawsze się przydadzą. Jeśli masz ochotę wartościowo spędzić czas i dowiedzieć się czegoś nowego, to jesteś w odpowiednim miejscu. To tu eksperci z różnych dziedzin dzielą się wiedzą, doświadczeniem i know-how. Mówią o sprawach, którym poświęcili lata pracy i na których znają się najlepiej. Obejrzyj ich filmy, wykorzystaj zdobytą wiedzę w swoim życiu ... i wróć po kolejną garść inspiracji!

W „Strefie inspiracji” frapujące zagadnienia omawiane są w przystępny i jasny sposób. Zaprosiliśmy autorytety reprezentujące różne dziedziny nauki, aby nam – i Tobie – o nich opowiedzieli. Powstał zbiór filmów, z których każdy stanowi bezcenną „pigułkę” wiedzy. Możesz razem z nami doskonalić kompetencje merytoryczne i tak zwane „miękkie”, możesz zdobywać wiadomości z zakresu psychologii rozwojowej, wychowania, strategii uczenia się i nauczania... albo po prostu możesz chłonąć nowe idee i dać się zainspirować.

Poznaj wszystkie cykle filmówFilmy w „Strefie inspiracji” są dla wszystkich, którzy mają otwarte głowy i chęć rozwijania się. Każdy znajdzie tu coś fascynującego i coś stąd wyniesie. Jedni  poszerzą swą profesjonalną wiedzę o dzieciach i zdobędą narzędzia do efektywniejszej pracy wychowawczej. Inni wypatrzą tu drogę do osobistego i zawodowego rozwoju czy doskonalenia posiadanych już umiejętności praktycznych. Jeszcze kolejni odnajdą tu źródło olśnień wychowawczych. Ciekawi jesteśmy, co Ty znajdziesz dla siebie w „Strefie inspiracji”. Ruszaj na poszukiwania już teraz!

  • Nieoczywiste kompetencje XXI wieku

    O kompetencjach przyszłości, sekretach motywacji, odporności psychicznej, uważności i kreatywności.
  • Tajemnice mózgu dziecka

    Maciej Błaszak odsłania tajemnice, które mogą pomóc zrozumieć dzieci.
  • Jak uczyć mądrze

    Jak budzić ciekawość, kreatywność, wspomagać zapamiętywanie i uczyć współpracy.