Czas na aktualizację!

Od września 2022 r. w szkołach rozpoczną naukę uczniowie klas 3 oraz 6. Przygotowaliśmy dla Państwa Nowości i Nowe Edycje 2022–2024 podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych. Liczne konsultacje pozwoliły na przygotowanie publikacji dostosowanych do potrzeb współczesnego ucznia i nauczyciela.

Kompleksową ofertę Nowej Ery rozszerzają propozycje innych czołowych wydawców. W skompletowaniu zestawu publikacji zawsze pomoże sprawdzony i wiarygodny partner.

Filary oferty

W ramach zestawu dotacyjnego dla szkoły zapewniamy:

   

Wnioski dotacyjne 2022

Wypełnij wniosek dotacyjny w wersji tradycyjnej lub elektronicznej.

Czytaj więcej

Jak złożyć zamówienie dotacyjne

Złóż zamówienie w siedmiu prostych krokach.

Czytaj więcej

Wyszukiwarka oferty dotacyjnej

Wybierz publikacje z najpopularniejszej oferty dotacyjnej 2022/2023 dla szkoły podstawowej kl. 1–8.

Czytaj więcej

Procedura doręczenia i rozliczenia...

W Nowej Erze dbamy o jakość obsługi na każdym etapie. Dlatego przygotowaliśmy wskazówki, które pomogą Państwu w sprawnym odbiorze i rozliczeniu zamówień dotacyjnych.

Czytaj więcej

Edukacja na czasieE-book – cyfrowe odzwierciedlenie podręcznika

Podręcznik na ekranie

Cyfrowe odzwierciedlenia podręczników przygotowane dla nauczycieli i uczniów szkoły podstawowej wydawnictwa Nowa Era, a także Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego
i wydawnictwa Macmillan są teraz dostępne on-line – na jednej wygodnej multiplatformie.

przejdź do e-booków

 Generator testów i sprawdzianów

Odkrywaj wygodę korzystania!

Wygodna i przyjazna aplikacja do tworzenia materiałów sprawdzających wiedzę
z obszerną bazą gotowych zadań i testów. Stale aktualizowane zadania ułatwią systematyczną kontrolę postępów uczniów. Wykorzystanie generatora pozwala
skrócić czas potrzebny na przygotowanie testów i sprawdzianów.

przejdź

 

 System diagnoz Nowej Ery

Profesjonalizm w badaniu postępów uczniów

Zdobywanie wiedzy i umiejętności to ciągły proces, który warto cyklicznie monitorować. System diagnoz Nowej Ery to zestaw miarodajnych narzędzi do badania postępów uczniów oraz przeprowadzania próbnych egzaminów.

przejdź

 Portal dlanauczyciela.pl

Pomoc w planowaniu, wsparcie w nauczaniu

Portal dlanauczyciela.pl to elastyczne wsparcie zapewniające komfort na wszystkich etapach pracy dydaktycznej. Wszystkie narzędzia i materiały są dostępne w jednym miejscu – w dowolnej sytuacji i na różnych urządzeniach.

przejdź

 

 
Nowości 2022

Nowe serie podręczników dla klas 3 i 6 oddane w ręce nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz anglistów

Serie dla klas 1–3 Wielka Przygoda i Super Heroes oraz Super Powers dla klas 6 powstały z potrzeby kreowania pozytywnej, wspierającej i nowoczesnej edukacji na miarę XXI wieku.Multibooki dla klas 4–8

Cyfrowe pomoce dydaktyczne rozszerzone o elektroniczne wersje podręczników, wzbogacone materiałami prezentacyjnymi
dla klas 4–8

Wśród interaktywnych zasobów znalazły się m.in.: filmy, animacje i symulacje dostosowane do wieku i percepcji uczniów oraz uwzględniające przemyślane metody nauczania. Wykorzystanie ich podczas lekcji znacząco ułatwi tłumaczenie złożonych zagadnień, pobudzi wyobraźnię uczniów, a także wspomoże proces zapamiętywania nowych treści. 

przejdź

 

 


Wirtualne Laboratorium

Niezwykła pracownia dydaktyczna

Dobrze wyposażona pracownia chemiczna to ważna przestrzeń szkolna. Cyfrowe odwzorowanie laboratorium chemicznego zaopatrzone w stale dostępne odczynniki, szkło laboratoryjne i sprzęt pozwoli na prowadzenie angażujących i bezpiecznych lekcji chemii. Uczniowie będą mogli samodzielne wykonywać doświadczenia zalecane
w podstawie programowej.

przejdź

 

 


Teraz egzamin ósmoklasisty

Repetytoria i arkusze Nowej Ery – realna pomoc od ekspertów

Repetytoria zawierają niezbędną teorię, wskazówki i zadania typu egzaminacyjnego. Pomagają krok po kroku wyćwiczyć umiejętności sprawdzane na egzaminie. Arkusze pozwolą oswoić się z formą egzaminu, sprawdzić poziom przygotowania i wypracować skuteczne strategie egzaminacyjne.

przejdź

 Najbogatszy zestaw publikacji uzupełniających

Oprócz tradycyjnie wydanych publikacji także materiały edukacyjne, tj. atlasy, zbiory zadań oraz wiele innych narzędzi niezbędnych
do pracy z uczniami

O szczegóły pytaj przedstawicieli oświatowych i konsultantów Centrum Kontaktu.
Specjalne potrzeby edukacyjne

Terapia i rozwój

EduSensus to multimedialne programy, pomoce edukacyjne oraz specjalistyczny sprzęt, dzięki którym każde dziecko ma szanse na rozwój. Innowacyjne programy z serii eduSensus od ponad 20 lat wspierają terapeutów i pedagogów w diagnozowaniu i terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

przejdź

Zobacz także