Czas na aktualizację!

Od września 2022 r. w szkołach rozpoczną naukę uczniowie klas 3 oraz 6. Przygotowaliśmy dla Państwa Nowości i Nowe Edycje 2022–2024 podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych. Liczne konsultacje pozwoliły na przygotowanie publikacji dostosowanych do potrzeb współczesnego ucznia i nauczyciela.

Kompleksową ofertę Nowej Ery rozszerzają propozycje innych czołowych wydawców. W skompletowaniu zestawu publikacji zawsze pomoże sprawdzony i wiarygodny partner.

Filary oferty

W ramach zestawu dotacyjnego dla szkoły zapewniamy:

   

Wnioski dotacyjne 2022

Wypełnij wniosek dotacyjny w wersji tradycyjnej lub elektronicznej.

Czytaj więcej

Jak złożyć zamówienie dotacyjne

Złóż zamówienie w siedmiu prostych krokach.

Czytaj więcej

Wyszukiwarka oferty dotacyjnej

Wybierz publikacje z najpopularniejszej oferty dotacyjnej 2022/2023 dla szkoły podstawowej kl. 1–8.

Czytaj więcej

Procedura doręczenia i rozliczenia...

W Nowej Erze dbamy o jakość obsługi na każdym etapie. Dlatego przygotowaliśmy wskazówki, które pomogą Państwu w sprawnym odbiorze i rozliczeniu zamówień dotacyjnych.

Czytaj więcej

Edukacja na czasie

 

 
Nowości i Nowe edycje 2022–2024

Aktualizacja podręczników dla klas 3 i 6 w Twojej szkole

Zadbajmy, aby środki przyznane w ramach dotacji celowej przeznaczyć na najlepsze zestawy podręczników i zeszytów ćwiczeń dostosowanych do potrzeb współczesnych uczniów oraz oczekiwań nauczycieli.E-book – cyfrowe odzwierciedlenie podręcznika

Podręcznik na ekranie

Cyfrowe odzwierciedlenia podręczników wydawnictwa Nowa Era, a także Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego i wydawnictwa Macmillan są dostępne na jednej wygodnej multiplatformie. Nauczyciele mogą uzyskać do nich dostęp po zalogowaniu przez konto Moja Nowa Era, a uczniowie szkoły podstawowej mogą je wypożyczyć poprzez system biblioteczny Mol Net+.

przejdź do e-booków

 

 


Mol Net+

Szybkie wprowadzenie i przekazanie publikacji uczniom

System biblioteczny Mol Net+ został wzbogacony o dwie nowe funkcjonalności. Pierwsza z nich umożliwia szybką ewidencję podręczników zamawianych w wydawnictwie Nowa Era. Druga zaś pozwala uczniom wypożyczyć publikacje papierowe i elektroniczne (e-booki) w nowym roku szkolnym.

przejdź

 Generator testów i sprawdzianów

Wygoda korzystania

Wygodna i przyjazna aplikacja do tworzenia materiałów sprawdzających wiedzę z obszerną bazą gotowych zadań i testów. Stale aktualizowane zadania ułatwią systematyczną kontrolę postępów uczniów. Wykorzystanie generatora pozwala zindywidualizować materiał dla uczniów i skrócić czas potrzebny na przygotowanie testów i sprawdzianów.

przejdź

 

 System diagnoz Nowej Ery

Profesjonalizm w badaniu postępów uczniów

Zdobywanie wiedzy i umiejętności to ciągły proces, który warto cyklicznie monitorować. System diagnoz Nowej Ery to zestaw miarodajnych narzędzi do badania postępów uczniów (z wykorzystaniem diagnoz przedmiotowych) oraz do przeprowadzania próbnych egzaminów (w postaci próbnego egzaminu ósmoklasisty).

przejdź

 Portal dlanauczyciela.pl

Pomoc w planowaniu, wsparcie w nauczaniu

Portal dlanauczyciela.pl to elastyczne wsparcie zapewniające komfort na wszystkich etapach pracy dydaktycznej. Wszystkie narzędzia i materiały są dostępne w jednym miejscu – w dowolnej sytuacji i na różnych urządzeniach.

przejdźMultibooki dla klas 4–8

Elektroniczne wersje podręczników, wzbogacone materiałami prezentacyjnymi dla klas 1–8

Wśród interaktywnych zasobów znalazły się m.in.: filmy, animacje i symulacje. Są one dostosowane do wieku i percepcji uczniów oraz uwzględniają przemyślane metody nauczania. Wykorzystanie ich podczas lekcji pozwoli łatwiej wytłumaczyć złożone zagadnienia, pobudzi wyobraźnię uczniów, a także wspomoże proces zapamiętywania nowych treści. 

przejdź

 Najbogatszy zestaw publikacji uzupełniających

Pracownie przedmiotowe dla uczniów kl. 4-8

Najszersza oferta materiałów edukacyjnych, dostosowanych do wieloletniości, jest nieustannie poszerzana o nowe pozycje do wielu przedmiotów, wzbogacające pracę z uczniami, tj. atlasy, zbiory zadań, Karta rowerowa, tablice oraz wiele innych.

 

 


Teraz egzamin ósmoklasisty

Repetytoria i arkusze Nowej Ery – realna pomoc od ekspertów

Repetytoria zawierają niezbędną teorię, wskazówki i zadania typu egzaminacyjnego. Pomagają krok po kroku wyćwiczyć umiejętności sprawdzane na egzaminie. Arkusze pozwolą oswoić się z formą egzaminu, sprawdzić poziom przygotowania i wypracować skuteczne strategie egzaminacyjne.

przejdź
Wirtualne laboratorium

Niezwykła pracownia dydaktyczna

Dobrze wyposażona pracownia chemiczna to ważna przestrzeń szkolna. Cyfrowe odwzorowanie laboratorium chemicznego zaopatrzone w stale dostępne odczynniki, szkło laboratoryjne i sprzęt pozwoli na prowadzenie angażujących i bezpiecznych lekcji chemii. Uczniowie będą mogli samodzielnie wykonywać doświadczenia zalecane w podstawie programowej.

przejdź

Zobacz także