Włącz wyższy standard edukacji 

Szkoła podstawowa to miejsce szybko postępującej cyfryzacji, łączące naukę w klasie i w domu. Procesy te dodatkowo przyspiesza rządowy program przekazania laptopów uczniom klas 4 i wszystkim nauczycielom.  

Dlatego oferta Nowej Ery na nowy cykl dotacyjny 2023-2025 łączy najlepsze publikacje papierowe i skorelowane z nimi rozwiązania cyfrowe. Tak, aby nauczycielom i uczniom zapewnić skuteczną i motywującą edukację, a szkole pełne wsparcie w mądrym włączaniu technologii w procesy dydaktyczne. I to wszystko w ramach kwoty dotacji! 

Kompleksową ofertę Nowej Ery rozszerzają propozycje innych czołowych wydawców. W skompletowaniu zestawu publikacji w ramach kwoty dotacji zawsze pomoże sprawdzony i wiarygodny partner. 

Filary oferty

W ramach zestawu dotacyjnego dla szkoły zapewniamy:

 

Wnioski dotacyjne 2023

Wnioski dotacyjne 2023

Wypełnij wniosek dotacyjny w wersji tradycyjnej lub elektronicznej.

Czytaj więcej

Jak złożyć zamówienie dotacyjne

Złóż zamówienie w siedmiu prostych krokach.

Czytaj więcej

Wyszukiwarka oferty dotacyjnej

Wybierz publikacje z najpopularniejszej oferty dotacyjnej 2022/2023 dla szkoły podstawowej kl. 1–8.

Czytaj więcej

Procedura doręczenia i rozliczenia...

W Nowej Erze dbamy o jakość obsługi na każdym etapie. Dlatego przygotowaliśmy wskazówki, które pomogą Państwu w sprawnym odbiorze i rozliczeniu zamówień dotacyjnych.

Czytaj więcej

Wszystko w kwocie dotacji

 

 
Nowości i Nowe edycje 2023–2025 

Aktualizacja podręczników dla klas 1, 4, 7 w Twojej szkole 

Najlepsze zestawy podręczników i zeszytów ćwiczeń do wszystkich przedmiotów dostosowane do potrzeb współczesnych uczniów oraz oczekiwań nauczycieli.  NEON

Spójny system rozwiązań edukacyjnych łączący tradycyjne podręczniki  i zupełnie nowe, skorelowane z nimi cyfrowe rozwiązania. Wszystkie materiały dla nauczyciela i ucznia dostępne są w jednej wspólnej przestrzeni.

  

INTERAKTYWNE ZESZYTY ĆWICZEŃ DO WSZYSTKICH PRZEDMIOTÓW  
Wybierając ofertę Nowej Ery każdy nauczyciel i uczeń ma dostęp nie tylko do interaktywnych podręczników, ale także do interaktywnych ćwiczeń z funkcją automatycznego sprawdzania.  

INTEGRACJA Z NAJPOPULARNIEJSZYMI DZIENNIKAMI ELEKTRONICZNYMI 
Dzięki integracji z dziennikami elektronicznymi, nauczyciel ma gotowe struktury klas i może w pełni korzystać z funkcjonalności NEONa. Dyrektor ma zaś gwarancję bezpieczeństwa danych uczniów. 

przejdź

 

 

 

Moja Nowa Era

Jeden login, który otwiera dostęp do wartościowych materiałów edukacyjnych, serwisów i usług wspierających Cię w codziennej pracy.

Moja Nowa Era pozwala na: 

  • aktualizację danych placówki 
  • przegląd dostępnych ofert 
  • elektroniczną akceptację zamówień oraz dokumentów z nimi związanych. 
przejdź

 

 


Mol Net+

Szybkie wprowadzenie i przekazanie publikacji uczniom

System biblioteczny Mol Net+ został wzbogacony o dwie nowe funkcjonalności. Pierwsza z nich umożliwia szybką ewidencję podręczników zamawianych w wydawnictwie Nowa Era. Druga zaś pozwala uczniom wypożyczyć publikacje papierowe i elektroniczne (e-booki) w nowym roku szkolnym.

przejdź

 Generator testów i sprawdzianów

Wygoda korzystania

Wygodna i przyjazna aplikacja do tworzenia materiałów sprawdzających wiedzę z obszerną bazą gotowych zadań i testów. Stale aktualizowane zadania ułatwią systematyczną kontrolę postępów uczniów. Wykorzystanie generatora pozwala zindywidualizować materiał dla uczniów i skrócić czas potrzebny na przygotowanie testów i sprawdzianów.

przejdźOndorio

Automatycznie sprawdzanie testów! 

Nauczyciele mogą oszczędzać czas dzięki NOWEJ aplikacji Ondorio. Aplikacja wspiera proces sprawdzania zadań zamkniętych z Generatora testów i sprawdzianów. 
Dostępny dla nauczycieli szkół podstawowych 4-8 oraz szkół ponadpodstawowych. 

przejdź

 

 System diagnoz Nowej Ery

Profesjonalizm w badaniu postępów uczniów

Zdobywanie wiedzy i umiejętności to ciągły proces, który warto cyklicznie monitorować. System diagnoz Nowej Ery to zestaw miarodajnych narzędzi do badania postępów uczniów (z wykorzystaniem diagnoz przedmiotowych) oraz do przeprowadzania próbnych egzaminów (w postaci próbnego egzaminu ósmoklasisty).

przejdź

 Portal dlanauczyciela.pl

Pomoc w planowaniu, wsparcie w nauczaniu

Portal dlanauczyciela.pl to elastyczne wsparcie zapewniające komfort na wszystkich etapach pracy dydaktycznej. Wszystkie narzędzia i materiały są dostępne w jednym miejscu – w dowolnej sytuacji i na różnych urządzeniach.

przejdź

 Najbogatszy zestaw publikacji uzupełniających

Pracownie przedmiotowe dla uczniów kl. 4-8

Najszersza oferta materiałów edukacyjnych, dostosowanych do wieloletniości, jest nieustannie poszerzana o nowe pozycje do wielu przedmiotów, wzbogacające pracę z uczniami, tj. atlasy, zbiory zadań, Karta rowerowa, tablice oraz wiele innych.

 

 


Teraz egzamin ósmoklasisty

Repetytoria i arkusze Nowej Ery – realna pomoc od ekspertów

Repetytoria zawierają niezbędną teorię, wskazówki i zadania typu egzaminacyjnego. Pomagają krok po kroku wyćwiczyć umiejętności sprawdzane na egzaminie. Arkusze pozwolą oswoić się z formą egzaminu, sprawdzić poziom przygotowania i wypracować skuteczne strategie egzaminacyjne.

przejdź
Wirtualne laboratorium

Niezwykła pracownia dydaktyczna

Dobrze wyposażona pracownia chemiczna to ważna przestrzeń szkolna. Cyfrowe odwzorowanie laboratorium chemicznego zaopatrzone w stale dostępne odczynniki, szkło laboratoryjne i sprzęt pozwoli na prowadzenie angażujących i bezpiecznych lekcji chemii. Uczniowie będą mogli samodzielnie wykonywać doświadczenia zalecane w podstawie programowej.

przejdź

Zobacz także