Czas na aktualizację!

Od września 2020 r. reforma oświaty wchodzi w kolejny etap. Uczniowie klas 4 i 7 będą uczyli się w jednolitym pięcioletnim cyklu, który zakończy się egzaminem ósmoklasisty w nowej rozszerzonej formule. Liczne konsultacje z nauczycielami pozwoliły na przygotowanie nowych edycji publikacji na lata 2020–2022 dla klas 1, 4 i 7, dostosowanych do zmieniającej się sytuacji. Zaktualizowane wydania cenionych podręczników i zeszytów ćwiczeń Nowej Ery zostały wzbogacone o rozwiązania sprzyjające efektywnej nauce.

Badania prowadzone na całym świecie jednoznacznie wskazują, że dostęp uczniów do aktualnych, właściwie przygotowanych podręczników jest, obok profesjonalnego nauczyciela, kluczowym czynnikiem wpływającym na skuteczność nauczania.

Kompleksową ofertę Nowej Ery rozszerzają propozycje innych czołowych wydawców. W skompletowaniu zestawu publikacji z gwarancją zmieszczenia się w kwocie dotacji zawsze pomoże sprawdzony i wiarygodny partner.  

Filary oferty

W ramach zestawu dotacyjnego dla szkoły zapewniamy:

   

Wnioski dotacyjne 2021

Wypełnij wniosek dotacyjny w wersji tradycyjnej lub elektronicznej.

Czytaj więcej

Jak złożyć zamówienie dotacyjne

Złóż zamówienie w siedmiu prostych krokach.

Czytaj więcej

Wyszukiwarka oferty dotacyjnej

Wybierz publikacje z najpopularniejszej oferty dotacyjnej 2021/2022 dla szkoły podstawowej kl. 1–8.

Czytaj więcej

Procedura doręczenia i rozliczenia...

W Nowej Erze dbamy o jakość obsługi na każdym etapie. Dlatego przygotowaliśmy wskazówki, które pomogą Państwu w sprawnym odbiorze i rozliczeniu zamówień dotacyjnych.

Czytaj więcej

Rozwiązania na czasie

Cyfrowe odzwierciedlenie podręcznika

Podręcznik na ekranie

Od września 2020 roku rozszerzamy narzędzia edukacyjne współczesnego ucznia. Wszystkie podręczniki Nowej Ery będą dostępne w wersji elektronicznej.

 

 

 

 


Wirtualne Laboratorium

Niezwykła pracownia dydaktyczna

Dobrze wyposażona pracownia chemiczna to ważna przestrzeń szkolna. Cyfrowe odwzorowanie laboratorium chemicznego zaopatrzone w stale dostępne odczynniki, szkło laboratoryjne i sprzęt pozwoli na prowadzenie angażujących i bezpiecznych lekcji chemii. Uczniowie będą mogli samodzielne wykonywać doświadczenia zalecane w podstawie programowej.

sprawdź
Multibooki dla klas 7

Cyfrowe pomoce dydaktyczne dla klas 7 rozszerzyliśmy o elektroniczne wersje podręczników, wzbogacone materiałami prezentacyjnymi.

Wśród interaktywnych zasobów znalazły się m.in.: filmy, animacje i symulacje dostosowane do wieku i percepcji uczniów oraz uwzględniające przemyślane metody nauczania. Wykorzystanie ich podczas lekcji znacząco ułatwi tłumaczenie złożonych zagadnień, pobudzi wyobraźnię uczniów, a także wspomoże proces zapamiętywania nowych treści.

 

 Premiery 2020

W ręce nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz anglistów oddajmy nowe serie podręczników.

Serie dla klas 1–3 Wielka Przygoda i Super Heroes oraz Super Powers dla klas 4–8 powstały z potrzeby kreowania pozytywnej, wspierającej i nowoczesnej edukacji na miarę XXI wieku.

 


Nowości wydawnicze

Wśród propozycji na rok szkolny 2020/2021 pojawią się również tradycyjnie wydane publikacje oraz materiały edukacyjne:

  • Tablice matematyczne,
  • Tablice chemiczno-fizyczne,
  • Matematyka w pudełku – zestaw uniwersalnych pomocy do nauki matematyki w klasach 4–6 sprzyjający ćwiczeniom czynnościowym,
  • Karta rowerowa. Przygotowanie do egzaminu.

O szczegóły pytaj przedstawicieli oświatowych i konsultantów Centrum Kontaktu.

Zobacz także