Javascript is required

Super Heroes
Seria edukacyjna dla szkoły podstawowej 1-3

Wierzymy w pozytywną edukację językową. Stworzyliśmy podręczniki Super Heroes po to, żeby każdy uczeń mógł zostać super bohaterem na miarę swoich talentów i możliwości. Nasi super bohaterowie rosną wraz z uczniami, budując ich poczucie własnej wartości i tworząc wzorzec językowy do naśladowania.

Elementy seriiBrak wyników!

Dlaczego warto wybrać serię Super Heroes?Edukacja z Nową Erą i NEONem jest nowoczesna, pozytywna i wspierająca. NEONbooki są bogatym źródłem ćwiczeń skorelowanych z podręcznikiem oraz kopalnią dodatkowych zadań w Mapach Przygód. Elementy grywalizacji -  zdobywanie punktów i pucharów oraz możliwość wyboru awatara to nowoczesna forma wsparcia procesu nauki. Seria wyrównuje szanse wszystkich uczniów dzięki materiałom i wskazówkom do pracy z klasami o zróżnicowanym poziomie.Wzmocnienie poczucia wartości
Każdy uczeń może zostać super bohaterem

Dzięki nagraniom i animacjom z NEONa, super bohaterowie są zawsze na wyciagnięcie ręki ucznia. Pokazujemy pozytywne wzorce: nie trzeba być najlepszym, żeby znaleźć swoją super moc. Uczniowie utożsamiają się z super bohaterami, co dodatkowo motywuje ich do nauki. Uczymy pozytywnie i angażująco

Nasza seria zawiera elementy grywalizacji w postaci punktów i pucharów, które wzmacniają motywację i zaangażowanie. Cyfrowa publikacja Mapy Przygód ułatwi rozwijanie zasobów słownictwa uczniów. To aż 150 gier i zabaw oraz 30 zasobów dodatkowych w formie video i pokazów slajdów dla pierwszej klasy.Dobry start dla wszystkich uczniów

W tym o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych

Każdy uczeń ma dostęp do NEONbooków podręcznika i zeszytu ćwiczeń, a także do piosenek, animacji i zasobów interaktywnych, które są dla niego dostępne w szkole, w domu, w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowe wskazówki i ćwiczenia do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych to wsparcie dla uczniów słabszych i szczególnie uzdolnionych.

E-rozwiązania dla Twojej seriiSprawdź
NEON

NEON

Praktyczne i intuicyjne w obsłudze narzędzie współpracy nauczyciela z uczniem. Zostało zaprojektowane jako wspólna przestrzeń wypełniona różnorodnymi pomocami dydaktycznymi.
Sprawdź
Dla nauczyciela

Dla nauczyciela

Materiały dydaktyczne i pomoce edukacyjne, podzielone na kategorie: dokumentacja nauczyciela, prowadzenie lekcji, sprawdzanie wiedzy, materiały prezentacyjne i rozwojowe.
Sprawdź
Generator testów

Generator testów

Baza zadań i testów stanowiąca niezbędne narzędzie w pracy nauczyciela. Ułatwia systematyczną kontrolę postępów uczniów.
Sprawdź
ONEbook+

ONEbook+

Twój wirtualny asystent lekcji.