Javascript is required
Przejdź do treści głównej

Super Powers
Seria edukacyjna dla szkoły podstawowej 4-8

  • Treści podstawy programowej rozłożone na 4 lata, a w kl. 8 przygotowania do egzaminu
  • Wariantowe zadania dla uczniów o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych
  • Filmy z udziałem młodych youtuberów zapewniające angażującą naukę
  • NEONbooki podręczników i zeszytów ćwiczeń z nowymi materiałami cyfrowymi
  • Najbogatsza baza materiałów dydaktycznych z konkretną pomocą w codziennej pracy nauczyciela

Zmiany w edukacji28 czerwca 2024 r. MEN opublikowało rozporządzenie zmieniające podstawę programową kształcenia ogólnego. Tym samym znane są już ostateczne wersje „uszczuplonych” podstaw, które obowiązywać będą od września 2024 r.

W odpowiedzi na tę sytuację na rok szkolny 2024/2025 Nowa Era przygotowuje oznaczenia treści objętych zmianami.

22 marca 2024 wyszło rozporządzenie dotyczące prac domowych. W klasach 4−8 pisemne lub praktyczno-techniczne prace domowe są nieobowiązkowe i nie ustala się z nich oceny. Nauczyciel sprawdza pracę domową i przekazuje uczniowi informację zwrotną na jej temat.

Elementy seriiBrak wyników!

Dlaczego warto wybrać serię Super Powers?Edukacja z Nową Erą i NEONem jest nowoczesna, pozytywna i wspierająca. NEONbooki są bogatym źródłem ćwiczeń skorelowanych z podręcznikiem oraz kopalnią dodatkowych zadań. Elementy grywalizacji w postaci punktów i pucharów, a nawet wyboru awatara to nowoczesna forma wsparcia procesu nauki. Seria wyrównuje szanse wszystkich uczniów dzięki materiałom i wskazówkom do pracy z klasami o zróżnicowanym poziomie.


Przygotowujemy do egzaminu na czas


Rozłożenie podstawy programowej na 4 lata umożliwia przerobienie całej podstawy programowej na czas. Uczniowie stopniowo zapoznają się z zadaniami egzaminacyjnymi i strategią radzenia sobie z nimi już od 4 klasy. Od 7 klasy powtórzenie materiału przeprowadzane jest w formie arkuszy egzaminacyjnych. Dodatkowo automatycznie sprawdzane testy zamknięte w aplikacji Ondorio dają możliwość oswojenia się z podobną formą kart odpowiedzi kart odpowiedzi.

Dbamy o edukacyjny sukces każdego ucznia, w tym o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych


Każdy uczeń ma dostęp do NEONbooków podręcznika i zeszytu ćwiczeń, a także do nagrań, filmów i zasobów interaktywnych, które są dla niego dostępne w szkole, w domu, w dowolnym miejscu i czasie, także mobilnie.
Dodatkowe wskazówki i alternatywne ćwiczenia do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych dają możliwość dostosowania kursu do każdego ucznia.

Usprawniamy proces nauczania i uczymy angażująco


Nasza seria zawiera elementy grywalizacji w postaci punktów i pucharów, które wzmacniają motywację i zaangażowanie.

Lepsza kontrola postępów


W NEONie informacje o przyroście wiedzy i wynikach prac domowych oraz sprawdzianów i testów są zawsze dostępne dla nauczyciela i dla ucznia.

E-rozwiązania dla Twojej seriiSprawdź
NEON

NEON

Praktyczne i intuicyjne w obsłudze narzędzie współpracy nauczyciela z uczniem. Zostało zaprojektowane jako wspólna przestrzeń wypełniona różnorodnymi pomocami dydaktycznymi.
Sprawdź
Dla nauczyciela

Dla nauczyciela

Materiały dydaktyczne i pomoce edukacyjne, podzielone na kategorie: dokumentacja nauczyciela, prowadzenie lekcji, sprawdzanie wiedzy, materiały prezentacyjne i rozwojowe.
Sprawdź
Generator testów

Generator testów

Baza zadań i testów stanowiąca niezbędne narzędzie w pracy nauczyciela. Ułatwia systematyczną kontrolę postępów uczniów.
Sprawdź
Ondorio

Ondorio

Nowoczesna aplikacja umożliwiająca automatyczne sprawdzanie kartkówek i testów przygotowanych w Generatorze testów i sprawdzianów.
Sprawdź
Diagnoza przedmiotowa

Diagnoza przedmiotowa

Zestaw narzędzi diagnostycznych do cyklicznych i miarodajnych badań postępów oraz do oceny poziomu przygotowania uczniów do egzaminu zewnętrznego.
Sprawdź
ONEbook

ONEbook

Twój wirtualny asystent lekcji.