Javascript is required

Super Powers
Seria edukacyjna dla szkoły podstawowej 4-8

  • Treści podstawy programowej rozłożone na 4 lata, a w kl. 8 przygotowania do egzaminu
  • Wariantowe zadania dla uczniów o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych
  • Filmy z udziałem młodych youtuberów zapewniające angażującą naukę
  • NEONbooki podręczników i zeszytów ćwiczeń z nowymi materiałami cyfrowymi
  • Najbogatsza baza materiałów dydaktycznych z konkretną pomocą w codziennej pracy nauczyciela

Zmiany w edukacji23 kwietnia br. MEN opublikowało projekty rozporządzeń zmieniających podstawę programową kształcenia ogólnego. Zmiany polegają m.in. na usunięciu niektórych treści nauczania. Jednocześnie rozpoczął się proces konsultacji publicznych. Ostateczna wersja dokumentu ma zostać opublikowana w czerwcu i zacznie obowiązywać od 1 września 2024 r.

W odpowiedzi na tę sytuację na rok szkolny 2024/2025 Nowa Era przygotowuje oznaczenia treści objętych zmianami.

22 marca 2024 wyszło rozporządzenie dotyczące prac domowych. W klasach 4−8 pisemne lub praktyczno-techniczne prace domowe są nieobowiązkowe i nie ustala się z nich oceny. Nauczyciel sprawdza pracę domową i przekazuje uczniowi informację zwrotną na jej temat.

  • NEON Strefa ćwiczeń

Elementy seriiBrak wyników!

Dlaczego warto wybrać serię Super Powers?Edukacja z Nową Erą i NEONem jest nowoczesna, pozytywna i wspierająca. NEONbooki są bogatym źródłem ćwiczeń skorelowanych z podręcznikiem oraz kopalnią dodatkowych zadań. Elementy grywalizacji w postaci punktów i pucharów, a nawet wyboru awatara to nowoczesna forma wsparcia procesu nauki. Seria wyrównuje szanse wszystkich uczniów dzięki materiałom i wskazówkom do pracy z klasami o zróżnicowanym poziomie.


Przygotowujemy do egzaminu na czas


Rozłożenie podstawy programowej na 4 lata umożliwia przerobienie całej podstawy programowej na czas. Uczniowie stopniowo zapoznają się z zadaniami egzaminacyjnymi i strategią radzenia sobie z nimi już od 4 klasy. Od 7 klasy powtórzenie materiału przeprowadzane jest w formie arkuszy egzaminacyjnych. Dodatkowo automatycznie sprawdzane testy zamknięte w aplikacji Ondorio dają możliwość oswojenia się z podobną formą kart odpowiedzi kart odpowiedzi.

Dbamy o edukacyjny sukces każdego ucznia, w tym o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych


Każdy uczeń ma dostęp do NEONbooków podręcznika i zeszytu ćwiczeń, a także do nagrań, filmów i zasobów interaktywnych, które są dla niego dostępne w szkole, w domu, w dowolnym miejscu i czasie, także mobilnie.
Dodatkowe wskazówki i alternatywne ćwiczenia do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych dają możliwość dostosowania kursu do każdego ucznia.

Usprawniamy proces nauczania i uczymy angażująco


Nasza seria zawiera elementy grywalizacji w postaci punktów i pucharów, które wzmacniają motywację i zaangażowanie.

Lepsza kontrola postępów


W NEONie informacje o przyroście wiedzy i wynikach prac domowych oraz sprawdzianów i testów są zawsze dostępne dla nauczyciela i dla ucznia.

E-rozwiązania dla Twojej seriiSprawdź
NEON

NEON

Praktyczne i intuicyjne w obsłudze narzędzie współpracy nauczyciela z uczniem. Zostało zaprojektowane jako wspólna przestrzeń wypełniona różnorodnymi pomocami dydaktycznymi.
Sprawdź
Dla nauczyciela

Dla nauczyciela

Materiały dydaktyczne i pomoce edukacyjne, podzielone na kategorie: dokumentacja nauczyciela, prowadzenie lekcji, sprawdzanie wiedzy, materiały prezentacyjne i rozwojowe.
Sprawdź
Generator testów

Generator testów

Baza zadań i testów stanowiąca niezbędne narzędzie w pracy nauczyciela. Ułatwia systematyczną kontrolę postępów uczniów.
Sprawdź
Ondorio

Ondorio

Nowoczesna aplikacja umożliwiająca automatyczne sprawdzanie kartkówek i testów przygotowanych w Generatorze testów i sprawdzianów.
Sprawdź
Diagnoza przedmiotowa

Diagnoza przedmiotowa

Zestaw narzędzi diagnostycznych do cyklicznych i miarodajnych badań postępów oraz do oceny poziomu przygotowania uczniów do egzaminu zewnętrznego.
Sprawdź
ONEbook

ONEbook

Twój wirtualny asystent lekcji.