Javascript is required

Teen Explorer New
Seria edukacyjna dla szkoły podstawowej 4-8

  • Autentyczne materiały National Geographic zachęcające do poznawania świata
  • Lekcje kulturowe rozszerzające słownictwo bazowe i uczące tolerancji wobec innych kultur
  • NEONbooki podręczników i zeszytów ćwiczeń z nowymi materiałami cyfrowymi
  • Najbogatsza baza materiałów dydaktycznych z konkretną pomocą w codziennej pracy nauczyciela

Zmiany w edukacji23 kwietnia br. MEN opublikowało projekty rozporządzeń zmieniających podstawę programową kształcenia ogólnego. Zmiany polegają m.in. na usunięciu niektórych treści nauczania. Jednocześnie rozpoczął się proces konsultacji publicznych. Ostateczna wersja dokumentu ma zostać opublikowana w czerwcu i zacznie obowiązywać od 1 września 2024 r.

W odpowiedzi na tę sytuację na rok szkolny 2024/2025 Nowa Era przygotowuje oznaczenia treści objętych zmianami.

22 marca 2024 wyszło rozporządzenie dotyczące prac domowych. W klasach 4−8 pisemne lub praktyczno-techniczne prace domowe są nieobowiązkowe i nie ustala się z nich oceny. Nauczyciel sprawdza pracę domową i przekazuje uczniowi informację zwrotną na jej temat.

  • NEON Strefa ćwiczeń

Elementy seriiBrak wyników!

Dlaczego warto wybrać serię Teen Explorer New?
Autentyczne materiały

Materiały National Geographic, dzięki którym uczniowie „otwierają okno na świat” i uczą się tolerancji wobec innych kultur.


Writing guide

Sekcja ćwicząca umiejętności pisania wbudowana w lekcję powoduje, że lekcja jest uporządkowana, a wszystkie najważniejsze elementy znajdują się w jednym miejscu.


Review

Część powtórzeniowa pozwalająca utrwalić i przećwiczyć słownictwo oraz struktury gramatyczne poznane w danym rozdziale. Zachęca również do wykorzystania nowo nabytych umiejętności komunikacyjnych.

E-rozwiązania dla Twojej seriiSprawdź
NEON

NEON

Praktyczne i intuicyjne w obsłudze narzędzie współpracy nauczyciela z uczniem. Zostało zaprojektowane jako wspólna przestrzeń wypełniona różnorodnymi pomocami dydaktycznymi.
Sprawdź
Dla nauczyciela

Dla nauczyciela

Materiały dydaktyczne i pomoce edukacyjne, podzielone na kategorie: dokumentacja nauczyciela, prowadzenie lekcji, sprawdzanie wiedzy, materiały prezentacyjne i rozwojowe.
Sprawdź
Generator testów

Generator testów

Baza zadań i testów stanowiąca niezbędne narzędzie w pracy nauczyciela. Ułatwia systematyczną kontrolę postępów uczniów.
Sprawdź
Ondorio

Ondorio

Nowoczesna aplikacja umożliwiająca automatyczne sprawdzanie kartkówek i testów przygotowanych w Generatorze testów i sprawdzianów.