Javascript is required

Jozef Vervoort – światowy autorytet w zakresie treningu uwagi słuchowej metodą prof. Alfreda Tomatisa

Jozef Vervoort jest patronem merytorycznym systemu UWAGA SŁUCHOWA PRO oraz jedynym rekomendowanym wykładowcą prowadzącym szkolenia z zastosowaniem tego sprzętu. Jest uczniem samego prof. Alfreda Tomatisa i kontynuatorem pracy badawczej tego francuskiego uczonego. Od 40 pomaga osobom z różnego rodzaju trudnościami i deficytami osiągnąć pełnię ich możliwości.

Jozef Vervoort – belgijski pedagog, wieloletni współpracownik i spadkobierca dorobku naukowego prof. Alfreda Tomatisa, wyznaczony przez sławnego uczonego do kontynuacji jego dzieła. Od blisko 40 lat prowadzi badania w dziedzinie audiopsychofonologii, z wielką pieczołowitością doskonali samą metodę oraz technologię stosowanego w terapii urządzenia, a także szkoli terapeutów na całym świecie.

Jozef Vervoort jest założycielem i dyrektorem znanego na całym świecie ośrodka Atlantis-VZW zajmującego się terapią zaburzeń uwagi słuchowej oraz instytutu naukowego Mozart-Brain-Lab w Sint-Truiden w Belgii. Przez ostatnie trzy dekady zdiagnozował ponad 30 tysięcy dzieci i ponad 12 tysięcy dorosłych oraz przeprowadził ich terapię.

Aby pomóc jak największemu gronu osób, ogromną część swego czasu belgijski wykładowca poświęca na przekazywanie wiedzy o metodzie prof. A. Tomatisa i warsztaty z terapeutami w różnych krajach.

UWAGA SŁUCHOWA PRO to jedyny na polskim rynku sprzęt terapeutyczny, który otrzymał autoryzację merytoryczną i techniczną Jozefa Vervoorta. Został stworzony ściśle według wskazówek prof. Alfreda Tomatisa i jest zgodny z najnowszym stanem wiedzy naukowej.