Javascript is required
Przejdź do treści głównej
header image

Laboratorium druku 3D - materiały

Od czego zacząć przygodę z drukiem 3DDruk 3D stanowi jedną z nowinek cieszących się rosnącą popularnością. Na całym świecie uczniowie szkół podstawowych i szkół średnich stawiają swoje pierwsze kroki we włączaniu tej technologii w zajęcia. Drukarki 3D wkraczają na szeroką skalę do polskich szkół.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami, które pozwolą Państwu przygotować drukarkę Omni 200 do pierwszego użycia, zainstalować niezbędne oprogramowanie i wykonać pierwsze wydruki. Osoby bardziej zaawansowane znajdą wskazówki, jak wykonać bardziej skomplikowane wydruki, na co zwracać uwagę, jak przyspieszyć proces druku.

Zachęcamy do skorzystania ze strefy dydaktycznej przygotowanej przez firmę Omni3D specjalnie dla drukarki Omni 200. Znajdą tam Państwo szkolenie startowe,  przydatne filmy i prezentacje oraz bazę gotowych modeli 3D. Wystarczy kliknąć w link i się zarejestrować https://omni3d.com/pl/logowanie-rejestracja/

Kod dostępu do strefy dydaktycznej znajduje się na naklejce umieszczonej na drukarce.

Indywidualny kod logowania

Warunki gwarancjiDrukarka objęta jest 24 miesieczną gwarancją. Wszelkie pytania i zgłoszenia gwarancyjne prosimy kierować:

https://omni3d.com/pl/wsparcie-serwisowe/

email: serwis@omni3d.net

tel: 48 61 666 12 34

tel kom: +48 886 618 666 

Laptopy Lenovo przeznaczone do obsługi drukarki objęte są gwarancją na 36 miesięcy. Zgłoszenie serwisowe prosimy składać on-line poprzez stronę internetową https://pcsupport.lenovo.com/no/pl/servicerequest

Start do druku 3D - rozpocznij swoją przygodę z technologią 3DZapraszamy do obejrzenia webinarium, podczas którego dowiedzą się Państwo:

  1. Na czym polega technologia druku 3D?
  2. Jak działa drukarka 3D?
  3. Jakie właściwości ma tworzywo do druku 3D?
  4. Przygotowanie drukarki do pracy.
  5. Obsługa programu dla drukarki i przygotowanie wydruku.
  6. Uruchomienie pierwszego wydruku