Javascript is required
Przejdź do treści głównej
header image

Laboratorium Programowania - materiały

Laboratorium Robotyki Nowej Ery z wykorzystaniem LEGO Education pokazuje sens nauki programowania i pozwala osiągać konkretne cele. Jest świetnym narzędziem do kształcenia umiejętności z obszaru STEAM, edukacji społecznej, emocjonalnej oraz językowej dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej.

Aplikacja LEGO® Education SPIKE™  pozwala „ożywić” nasze klocki. Można ją pobrać bezpłatne na urządzenia z systemem Android lub iOS. Dostępna jest także wersja na PC.

Aplikacja umożliwia intuicyjne programowanie metodą „przeciągnij i upuść” w języku opartym na Scratch. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników istnieje także możliwość programowania w języku tekstowym MicroPython.

Aplikacja do pobrania tutaj:

Gotowe scenariusze zajęć są zoptymalizowane pod kątem 45-minutowych lekcji, zachęcają dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania do krytycznego myślenia.

Scenariusze lekcji do pobrania tutaj: Kliknij tutaj

Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi materiałami przygotowanymi dla Państwa przez Nową Erę. Znajdują się one tutaj https://ck.vulcan.pl/logowanie

Materiały dostępne po zalogowaniu. Dane do logowania otrzymają Państwo mailem.

Warunki gwarancjiZestawy Lego są objęte 24 miesięczną gwarancją. W przypadku reklamacji prosimy o odesłanie niedziałającego sprzętu na poniższy adres z dopiskiem SERWIS:

AKCES edukacja – serwis i wsparcie techniczne
ul. Wysogotowska 9
62-081 Przeźmierowo

tel. kontaktowy (dni robocze 9:00 - 16:00): 61 814 20 82 w. 12
linia pomocy technicznej (dni robocze 9:00 – 16:00): 501 244 108

email: serwis@akcesedukacja.pl